BAKIRKÖYLÜLERDEN İMAMOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK
Advert Advert

BAKIRKÖYLÜLERDEN İMAMOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bakırköy İlçe Örgütü tarafından Bakırköy Belediyesi Cumhuriyet Evi ve Demokrasi Parkı’nda düzenlenen kahvaltılı toplantıya katılan Bakırköylüler , CHP İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na büyük destek verdiler.

BAKIRKÖYLÜLERDEN İMAMOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK
BAKIRKÖYLÜLERDEN İMAMOĞLU’NA BÜYÜK DESTEK SAKINCA

Etkinliğe; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi(PM) üyesi Selin Sayek Böke, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, PM üyesi Emre Çam, CHP Bakırköy İlçe Başkanı Asım Muş da katıldı.

Etkinlik sonunda bir açıklama yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da şunları ifade etti: “23 Haziran’da İstanbul’u sosyal demokrat belediyecilikle taçlandırmak için Bakırköylü hemşehrilerimizle birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Bugün de Gönüllü Çevreciler Derneği’ndeki dostlarımızla bir araya gelerek STK toplantılarımıza devam ettik. Bakırköylü yurttaşlarımızın gittiğimiz her yerde partimize, şahsıma ve İBB Başkan adayımız Ekrem İmamoğlu’na gösterdikleri ilgi ve desteğe teşekkür ederim. 23 Haziran’da İstanbul’da hak yerini bulacak. Her şey çok güzel olacak.”

 

barale2 barale3 barale4 barale5 barale6 barale7 barale8
Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Bakırköy Bakırköy Belediyesi Belediye Bakırköy Belediye Ekrem İmamoğlu Bülent Kerimoğlu CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan
Erdoğan "Trump ile Japonya'da görüşeceğiz"
İran’da 4.6 büyüklüğünde deprem
İran’da 4.6 büyüklüğünde deprem