Emre Aşık Yağmur Sarnıç canlı yayında birbirine girdi

Emre Aşık Yağmur Sarnıç canlı yayında birbirine girdi

Boşanma aşamasındaki Emre - Yağmur Aşık çifti, canlı yayında birbirine girdi. Eski futbolcunun En büyük hatam ona güvenmek demesine sinirlenen Yağmur Aşık, eşini 'alengirli işlerini' ortaya dökmekle tehdit etti.

Emre Aşık Yağmur Sarnıç canlı yayında birbirine girdi
Emre Aşık Yağmur Sarnıç canlı yayında birbirine girdi SAKINCA
Lidyabet

Günlerdir boşanma süreci ve çocuklarının velayet davasıyla gündemde olan Yağmur- Emre Aşık çifti, önceki gün telefonla televizyon programına bağlandı. Tehditlerin havada uçuştuğu programda Emre Aşık, “Yağmur bana icra yoluyla gelmen lazım dedi. Olaylar o yüzden o raddeye geldi. 15 günde görüş günü verildiği için zoruma gitti. Yağmur benimle hakaret ve tehdit içerikli konuşuyordu. Yağmur, ablamı darp ve tehdit etti. En büyük hatam Yağmur’a güvenmek oldu.

TEHDİTLER HAVADA UÇUŞTU

Beni uyaran arkadaşlarıma rağmen kararımı verdim. İyi giden ticari hayatım altüst oldu. Yağmur beni herkesten uzaklaştırdı. Ticari hayatımda çok kayıp oldu. Demek ki yaşanması gerekiyormuş. Benim de imtihanım bu. Yağmur’un yaptığı hataları gençliğine verdim” açıklamasını yaptı. Emre Aşık’ın bu sözleriyle çileden çıkan Yağmur Aşık ise davalı olduğu eşine “Ben madem bu kadar kötü bir kadındım, neden ablasının yaptığı usulsüzlükleri söylemiyor? Bu ev onun olamaz, ben ona her şekilde destek oldum. Benim psikolojimi bozan kendisi ve ailesi. Emre damgayı bana değil, çocuklara yapıştırdı. Senin alengirli işlerini anlatırsam görürsün” diyerek tehditler savurdu. Yağmur Aşık’ın tehditleri karşısında sessiz kalmayan Emre Aşık “Benim alnım ak” yanıtını verdi.

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Emre Aşık Yağmur Sarnıç magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi
Erdoğan – Mike Pence görüşmesi gecikmeli başladı
Erdoğan – Mike Pence görüşmesi gecikmeli başladı