11 Temmuz 2019 Perşembe TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

11 Temmuz 2019 Perşembe TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin tamamı sezon finali ya da final yaparak seneyi kapattı. Yeni programlar yeni yaz dizileri boy gösterecek. Başarılı olanlar kış sezonu devam edecek olamayanlar ise her sene olduğu gibi 3-5 bölümlük dizi olarak rafa kalkacak... 11 Temmuz 2019 Perşembe günü yayında olacak programlar neler? Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi haber detayında...

11 Temmuz 2019 Perşembe TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?
11 Temmuz 2019 Perşembe TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var? SAKINCA
Lidyabet

11 Temmuz 2019 Perşembe günü televizyonda neler var? Hangi diziler, yarışmalar ve programlar var? İşte TV de bugün yayınlanacaklar. 

Dizi severler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 11 Temmuz 2019 Perşembe Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

FOX TV YAPARSIN AŞKIM 20:00
Birbirleriyle kıyasıya yarışan çiftler iddialarını arttırıp, 'Yaparsın Aşkım' diyor, eşini daha iyi tanıyan ve en doğru tahminlerle oyunu en iyi şekilde tamamlayan çift, günün sonunda büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. Yarışmacı çiftler bu akşam 'Nefes Nefese', 'Ninja', 'Pipetle Kutu Dizme' oyunlarında birbirleriyle mücadele ediyor.

KANAL D ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 20:00
Çok Güzel Hareketler 2, BKM Mutfak'ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle ekrana geliyor.

STAR TV BENİM TATLI YALANIM 20:00
Şevket'in onay vermesinden sonra, Suna ve Nejat'ın ilişkisi artık bir dengeye oturmuştur. Her şey yolunda giderken Nejat, Yılın Genç İş İnsanı ödülüne aday gösterilir. Nejat için bu ödülü almak çok önemlidir. Suna, Nejat'ın eşi Aylin olarak ona bu ödülü kazandırmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bu sırada Hande, Nejat ve Suna'nın oynadığı bu mutlu evlilik oyununun hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.

SHOW TV Fİ 20:00
Yıl sonu gösterisi için gereken sponsoru bularak Deniz’in dostluğunu kazanan Can konservatuara yaptığı ziyarette Duru’nun baş dansçı olabilmek için seçmelere katılmak zorunda olduğunu öğrenir. Medya patronu Sadık Murat Kolhan, Can’ın geçmişini öğrenmeden Özge’nin peşini bırakmamaya kararlıdır.

ATV GÜVEN BANA 20:00
Daha önce hiç tanışmamış iki yarışmacı, 1 milyon TL'lik ödül için yarışıyor. Bu yarışmada güvenmek ve güven vermek yarışmacıların bilgi düzeylerinden daha önemli... Yarışmanın ilk dakikalarında yarışmacılar birbirlerine “Güven Bana” diyorlar ve bağlılıklarını dile getiriyorlar. Peki ya sonra? Para mı kazanacak, yoksa güven mi? Hırslara ne kadar gem vurulacak?

TRT TEK YÜREK 20:00
İzmir'e doğru yola çıkan ekip, turnuvanın İstanbul'a alındığı aldığı haberi üzerine geri döner. Turnuvanın ilk maçı gelip çatar. İki rakip karşı karşıya gelmenin şaşkınlığı içindedir. Kozlarını hokeyde paylaşmak için piste çıkarlar ama maç büyük bir kavgaya dönüşür ve turnuvadan diskalifiye olurlar. Öte yandan maçı seyretmeye gelen Melda, yangından kurtardığı Deniz’i görünce, takip eder; yangının arkasındaki sırrı çözmeye kararlıdır. Melda Deniz’le yüzleşir, buna kulak misafiri olan Halit çok öfkelenir. Yiğit, Deniz’in hayatını tehlikeye atarak çizgiyi aşmıştır. Akif hiç ummadığı bir anda hayatının aşkı ile karşılaşırken, Halit artık İlknur’a olan duygularından emindir. Sıra çocukları ve Yusuf’la konuşmaya gelmiştir, onlardan alacağı cevap, İlknur’a yapacağı teklif için son adımdır.

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
 
bugün tv de ne var bugün hangi diziler var bugün ne izlenir tv'de bugün ne var 11 Temmuz 2019 Perşembe tv rehberi 11 Temmuz 2019 tv rehberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi
Erdoğan – Mike Pence görüşmesi gecikmeli başladı
Erdoğan – Mike Pence görüşmesi gecikmeli başladı