13 Temmuz 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

13 Temmuz 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizilerin tamamı sezon finali ya da final yaparak seneyi kapattı. Yeni programlar yeni yaz dizileri boy gösterecek. Başarılı olanlar kış sezonu devam edecek olamayanlar ise her sene olduğu gibi 3-5 bölümlük dizi olarak rafa kalkacak... 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü yayında olacak programlar neler? Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi haber detayında...

13 Temmuz 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?
13 Temmuz 2019 Cumartesi TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var? SAKINCA
Lidyabet

13 Temmuz 2019 Cumartesi günü televizyonda neler var? Hangi diziler, yarışmalar ve programlar var? İşte TV de bugün yayınlanacaklar. 

Dizi severler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var? İşte 13 Temmuz 2019 Cumartesi Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

FOX TV - YOL AYARIMI 20:00
Mazhar, hayatını babasından devraldığı teskstil imparatorluğunu büyütmeye adamıştır. Bunun için de agresif ve acımasız yöntemler izlemekten çekinmez. Fakat Mazhar'ın yaşadığı trafik kazası birçok şeyi değiştirir. Kaza Mazhar'ın hayata yeniden tutunmasını sağlar. Belki böylece geçmişten bugüne fark etmeden taşıdığı ağır yükten de kurtulabilecektir. Bu değişim tabii ki kolay olmayacaktır. Karşılaştığı yol ayrımında, ailesi önünde bir engel olarak beklemektedir. Mazhar Kozanlı, yaptığı tercihin bedelini ödemek ya da pes etmekle karşı karşıya kalacaktır. Çıktığı bu yolda yeni dostlar ve mekanlar bulacak, yolu Nur'un Gemisi ve tayfasıyla da kesişecektir.

KANAL D - BENİMLE SÖYLE 20:00
Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın üstlendiği, 100 kişiden oluşan jürisine Birce Akalay’ın kaptanlık yaptığı yeni şarkı yarışması Benimle Söyle bayramın birinci günü yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde birbirinden renkli, birbirinden farklı jüri üyeleri seyirciye eğlence dolu anlar yaşatırken, yarışmacılar sahne performanslarıyla , 100 kişilik jürinin önünde yeteneklerini sergiliyor.

STAR TV - KAPANMADAN KAZAN 20:00
İki kişinin beraber yarışacağı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor. Bilgi, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister mahalle arkadaşları beraber yarışabiliyor. Yarışmacılarına bol ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, sürprizleri ve Alp Kırşan’ın sempatik sunumu ile ekrana geliyor.

SHOW TV - GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 20:00
Uzun süredir evli çiftler en çok hangi konularda tartışırlar? Sürekli tartışan Yeter ve Hayati çifti çözümü ayrılmakta bulunca ne olacak? Güneşin altında top oynayan çocuklara bir çardak yaptırılması için Twitter’da yardım kampanyası başlatan İsmail, kullanıcılardan nasıl tepkiler görecek? Eşlerine yalan söyleyip erkek erkeğe tatile giden Kazım ve arkadaşları, bekledikleri gibi bir tatil geçirebilecekler mi? Kapkaççıyı yakalamak için olay mahalline gelen komiser İbrahim ve Fikri, yeterli bilgiyi toplayıp suçluyu yakalayabilecekler mi? Bütün bir sezonun yorgunluğunu atmak isteyen Güldür Güldür Show'un sevilen tiplerinin adliyede ne işleri olabilir? Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show'da.

ATV - 47 RONiN 20:00
'Ronin' Japon kültüründe efendisiz kalmış samuray savaşçılarına verilen isimdir. Lord Asano'nın himayesinde huzurlu bir hayat süren Ako halkı ve onların koruyucu savaşçıları olan samurayların düzeni, İmparator Shogun Tsunayoshi'nin Lord Kira eşliğinde ülkeye gerçekleştirdiği ziyaret ile alt üst olacaktır. Zira Kira'nın Asano için hain planları vardır. Diğer yandan melez Kai, Lord Asano'nın kızı Mika'yı imkansız ve tutkulu bir aşk ile sevmektedir. Ama Kira'nın planlarında hem Ako'yu hem de Mika'yı ele geçirmek vardır.

13 Temmuz 2019 Cumartesi TV rehberi 13 Temmuz 2019 Cumartesi tv'de ne var bugün tv'de ne var Bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trump, ABD’nin Kürtlere taahhütte bulunmadığını belirtti
Trump, ABD’nin Kürtlere taahhütte bulunmadığını belirtti
Melih Gökçek’ten alınan o cipler satılıyor
Melih Gökçek’ten alınan o cipler satılıyor