Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında skandal HIV virüsü iddiası

Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında skandal HIV virüsü iddiası

Uzun zamandır sıklıkla boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Magazin adlı programında ortaya atılan iddia herkesi şoke etti. Kenan Doğulu'nun HIV hastası olduğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında skandal HIV virüsü iddiası
Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında skandal HIV virüsü iddiası SAKINCA

Uzun bir zamandır boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında Beyaz Tv'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' adlı programda öyle bir iddia ortaya atıldı ki duyanların ağızları açık kaldı. Beyaz Magazin programında sunucu Canan Danyıldız'ın ortaya attığı iddia, ortalığı karıştırdı. 

2014 Yılında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun son bir yıldır boşanacakları söylentileri magazin gündeminden düşmezken ortaya atılan bir iddia herkesi şoke etti.

Beyaz TV'de yayınlanan "Beyaz Magazin" programında sunucu Canan Danyıldız'ın dile getirdiği iddiaya göre, geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Beren Saat, HIV virüsü taşıdığını öğrendi.

Ortaya atılan bu skandal iddianın en çarpıcı yanı ise Beren Saat'in geçmişe dönük taramalarda HIV virüsünü Kenan Doğulu'dan kaptığının saptanması oldu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun boşanma iddialarının temelinde ise HIV virüsü iddiasının yattığı söylentiler arasında yerini aldı. Öte yandan, Beren Saat, geçtiğimiz günlerde çiçek seçerken muhabirler tarafından görüntülenmiş, ancak kendisine evliliğiyle ilgili yöneltilen soruları cevapsız bırakmıştı.

Kenan Doğulu'nun Beren Saat'e bulaştırdığı iddia edilen HIV virüsü nedir? Türkçesi Edinsel Bağışıklık Yetmezliği Sendromu olan AİDS, HIV adındaki virüsün neden olduğu, kan yolu, cinsel ilişki, anneden bebeğe doğum sırasında veya emzirme yoluyla bulaşan bir hastalıktır.

Beren Saat Kenan Doğulu magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk-İş Başkanı Atalay yeniden başkan
Türk-İş Başkanı Atalay yeniden başkan
Malatyaspor: 1 - Sivasspor: 3 (Lider bırakmıyor)
Malatyaspor: 1 - Sivasspor: 3 (Lider bırakmıyor)