Yaşar İpek ve Seren Serengil birbirine girdi

Yaşar İpek ve Seren Serengil birbirine girdi

Yaşar İpek'in Seren Serengil'e olay küfürler savurduğu ses kaydının ortaya çıkmasının ardından avukatların açıklamaları ard arda geldi. Son olarak Seren Serengil'in sosyal medyada yayınladığı ses kayıtları ortalığı çok daha karıştıracağa benziyor.

Yaşar İpek ve Seren Serengil birbirine girdi
Yaşar İpek ve Seren Serengil birbirine girdi SAKINCA
Haberin videosu için tıklayın!

Seren Serengil şiddet gördüğünü çektiği video ile sosyal medaya yayınladı. "Şiddet görüyorum ve tehdit ediliyorum" diyen Serengil Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından yardım istedi.

"Annesinin evdeki silahı dediyle o gün eve geldi ve maalesef bebekle falan ilgili değil eşyalarını alma bahanesiyle geldi boşanma davası açıp yunanistana gittiğim için avukatınada eve gelmesin dediğim için delirmişti .. ben bu adamdan ve ailesinden ve başıma geleceklerden çok korkuyorum savcılğa suç duyurusunda bulunuyorum..Allah yardımcım olsun ismail tunçbileğin annesini kaçırmışlar kendi de itiraf ediyor olaylardan şiddet görüyorum ve tehdit ediliyorum"

Serengil yayınladığı mesajda "Çok özür dilerim bunları yayınladığım için ama çocuk için eve geldiği yalan. Eşyaları bahane edip geldi. Bunları yayınlamak zorunda bıraktı beni çünkü can güvenliğimden korkuyorum. " dedi


Yaşar İpek'in avukatının yayınlamış olduğu kamuoyu açıklamasında şu açıklama yer aldı: ''28.08.2019 tarihinde tarafımızca bir boşanma davası açılması zaruri olmuş ve neticede tarafımızca “Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması” gerekçesi ile Boşanma davası açılmıştır. 
 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
yaşar ipek seren serengil boşanma video
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladı
Deprem tahmincileri sosyal medyada kapıştı
Deprem tahmincileri sosyal medyada kapıştı