Bülent Ersoy stand-up yaparak kahkahaya boğdu

Bülent Ersoy stand-up yaparak kahkahaya boğdu

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Bursa Jolly Joker’in yeni sezon açılışında önceki gece sahneye çıktı. 3 buçuk saat sahnede kalan Bülent Ersoy’u mekanı hınca hınç dolduran Bursalılar müthiş sevgi gösterileriyle sahneden indirmediler.

Bülent Ersoy stand-up yaparak kahkahaya boğdu
Bülent Ersoy stand-up yaparak kahkahaya boğdu SAKINCA

Neşesi ve esprileri ile sahnede gece boyunca adeta  stand-up yapan Diva, sahneden izleyicilerini kahkahaya boğdu; sesi ve şarkılarıyla da mest etti. Diva için gece boyunca sahneye güller ve şampanyalar gönderildi.

DİVA OLDU BULENTİNA!

SAHNEDE RUMCA KONUŞTULAR

Konserinin ilk dakikalarından itibaren seyircisiyle ara ara sohbet eden Diva’ya hemşehrileri sıkça da kur yaptı.

Gecenin ateşini Antonio isimli beyefendi yaktı.  Rahat tavırlarıyla izleyiciler arasından Diva’ya gül ve şampanya gönderdikten sonra  “Ela bre kuklamu Bulentina” (Gel buraya bebeğim Bülent) diye seslenen Bay Antonio’ya Diva “Erchomai Agapitos Antonyakimu” (Geliyorum canım) diyerek Rumca cevap verdi, ardından da  her zamanki meşhur kahkasını patlatıp “Ayy ne kültürlü kadınım görüyorsunuz” deyince salondakiler kahkahaya boğuldu.

BU KONSER BAMBAŞKA OLDU

Sahnedeki neşeli ve cilveli Diva’ya hemen adapte olan Bursalılar, Diva’ya kur yapmaktan geri kalmadılar. 

“Yanıyorum”, “Beni de gör”, “Evlen benimle Diva” diye bağırarak seslerini Bülent Ersoy’a duyurmaya çalışan Bursalı beylere Bülent Ersoy teker teker cevap yetiştirdi. “Yanıyorum” diye bağıran Bursalı hayranına “Ben ne yapayım hayatım, seni ancak Bursa itfaiyesi söndürür” dedikten sonra evlilik teklifine de “Yok anam yok tövbeler olsun” diyerek cevap verdi. 

IMG-0166x-copy-Kopya IMG-0166x-copy IMG-0169x-copy IMG-0188x-copy IMG-0192x-copy IMG-0208x-copy IMG-0215x-copy IMG-0281x-copy IMG-0297x-copy IMG-0307x-copy IMG-0316x-copy IMG-0317 IMG-0323 IMG-0389x-copy IMG-0411x-copy
Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Bülent Ersoy kahkaha espiri konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar kurunda son durum... Dolar/TL ne kadar oldu?
Dolar kurunda son durum... Dolar/TL ne kadar oldu?
Corona virüsü alarmı! Çin’deki Türkler tahliye ediliyor!
Corona virüsü alarmı! Çin’deki Türkler tahliye ediliyor!