MasterChef Türkiye'de hile yaptı ve elendi

MasterChef Türkiye'de hile yaptı ve elendi

MasterChef yarışmasında geçen hafta Onur elenmişti, bu hafta elenen isim belli ooldu. Elemede gelen sabotaj itirafı inanılmazdı.

MasterChef Türkiye'de hile yaptı ve elendi
MasterChef Türkiye'de hile yaptı ve elendi SAKINCA

TV8'de Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin jüri üyesi olduğu MasterChef Türkiye'nin ikinci elemesi yapıldı. Kim elendi sorusunun yanıtını verecek olan elemeye ilk etapta kırmızı takımdan 2 isim kalmıştı. İkinci oyunu da kaybeden kırmızı takım 'sabotaj' itirafları ile sarsıldı. İlk oyunda mavi takıma yenilen kırmızı takımda dokunulmazlığı Mustafa kazanmıştı. Mustafa eleme potasına Nalan'ı koyarken, takım oylamasında ise Orhan ve Eda'nın ismi çıktı. Orhan kendi paçasını kurtarıp Eda'yı elemeye çıkardı.

İkinci oyunda çay saati ile yarışan iki takımdan kaybeden yine kırmızı takım oldu. Hamur işlerinin yoğun olduğu yarışmada kırmızı takım tüm ümitlerini Eda ve Nalan'a bağladı. Yarışın sonunda kaybeden kırmızı takım, ortaya çıkan sabotaj itirafları ile sarsıldı.

KAMERAYA YAKALANDILAR
Takımda elemeye yazılan Nalan ve Eda kulis yapıp takımı sabote etmekle itham edildiler. Önce iddiaları reddeden ikili sonunda itiraflarda bulundular. Onları ele veren ise hem kameralar hem de takım arkadaşları Yasin oldu. Şefler mavi takımın kazandığını söylediğinde kırmızı takımda herkes yıkılırken 2 ismin hali dikkat çekicisiydi. Mehmet Şef'te hem Nalan hem de Eda'nın o anlarda gülümsediğini farketti. Kameralara da bu halde yakalanan ikili köşeye sıkışınca herşeyi itiraf etmek durumunda kaldılar.

İlk çözülen Nalan oldu ve 'evet ben sabote ettim' dedi. Nalan şu itiraflarda bulundu: -Kırıldığım için doğruyu söylemek gerekirse evet sabote ettim. Bunu açık açık söylüyorum. Ben burda kendimi düşünüyorum. Karşı takımdaki rakiplerin daha güçlü olduğunu düşündüğüm için benim takımımdan isimlerin çıkmasını istiyorum. Bir hafta daha kalmak istiyorum evet takımı sabote ettim'. -Benim bir amacım var, aşta ve yarışta herşey mübahtır. Ben o potaya çıktıysam kimseyi düşünmeyeceğim. Ben düşüncemi Eda abla ile paylaştım. Bunu birlikte yapmaya karar verdik. Daha sonra Eda abla, 'benim vicdanım sızladı ben yapmadım' dedi. Biz birbirimize söz verdik ben sözümün arkasında durdum. Daha sonra sen beni yazdın deyip benim tek başıma sabote ettiğini söyledi. Ben mercimek köftesini sabote edip kenara çekmeyi düşündüm. Bana verilen mercimek köfteyi evet sabote ettim"

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Danilo Zanni Mehmet Yalçınkaya MasterChef MasterChef Türkiye MasterChef yarışamsı MasterChef şike şike sabotaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Corona yüzünden Starbucks 2 bin şubesini kapattı
Corona yüzünden Starbucks 2 bin şubesini kapattı
Yurtta Hava durumu! 29 Ocak Çarşamba tahminleri
Yurtta Hava durumu! 29 Ocak Çarşamba tahminleri