Hindistan havayollarında yolculara büyük şok

Hindistan havayollarında yolculara büyük şok

Hindistan havayolları şirketine ait bir uçak, şiddetli rüzgar nedeniyle yolcularını bilgilendirmeden bagajlarını havaalanında bırakıp seferini gerçekleştirdi.

Hindistan havayollarında yolculara büyük şok
Hindistan havayollarında yolculara büyük şok SAKINCA
Lidyabet

Hindistan havayolu şirketi IndiGo’ya ait 15 Eylül'de Yeni Delhi-İstanbul seferini yapan bir uçak, şiddetli rüzgar nedeniyle yolculara danışmadan valizleri havaalanında bıraktı.
Yolcular, İstanbul Havalimanı’nda saatlerce bekledikten sonra bagajlarının varış noktasına ulaşmadığını öğrendi. Havayolu şirketi tarafından yapılan açıklamada, “Ne yazık ki son derece sert esen rüzgar nedeniyle İstanbul uçağımızda bazı yük kısıtlamalarımız oldu. Bu da sınırlı miktarda bagajın boşaltılmasına neden oldu” denildi. Yolcular, check-in yapılmasına rağmen uçağın bagajların bırakılmasına sosyal medyada sert tepki gösterdi. “ShameOnIndiGo (Utan IndiGo)” etiketiyle paylaşım yapan yolcular bu durumun kabul edilemez olduğunu belirterek, havayolu şirketini profesyonel davranmamakla suçladı.
IndiGo'dan bugün yapılan başka bir açıklamada, yolculardan özür dileyerek valizlerinin gün sonunda İstanbul'a ulaşacağı belirtildi.

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Hindistan havayolu Yeni Delhi-İstanbul uçak şiddetli rüzgar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
29 Ekim'de ücretsiz olacak
29 Ekim'de ücretsiz olacak
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi
Selanik’teki Atatürk Evi’ne saldırı girişimi