Murat Akıncı Gönül Yazar'ı da dolandırmak istemiş

Murat Akıncı Gönül Yazar'ı da dolandırmak istemiş

Zerrin Özer, geçtiğimiz aylarda Murat Akıncı ile hayatını birleştirmiş ve hayatının şokunu yaşamıştı. Evliliğinin ertesi günü evlendiği Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu öğrenen Özer, şok yaşamış, önce inanamak istemese de ortaya çıkan gerçeklerin ardından boşanma kararı almıştı.

Murat Akıncı Gönül Yazar'ı da dolandırmak istemiş
Murat Akıncı Gönül Yazar'ı da dolandırmak istemiş SAKINCA
Lidyabet

Gönül Yazar, bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparken yanlışlıkla tüm şifrelerinin yazılı olduğu bir fotoğrafı paylaşınca Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programının sunucularının uyarmasıyla yanlışlığı fark eden Yazar, fotoğrafı hemen kaldırttı. Konuyu anlatmak için 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Yazar, Zerrin Özer'in evlendikten 36 saat sonra boşanma kararı aldığı Murat Akıncı'nın kendisini dolandırmak istediğini anlattı.

Sunucularla sohbet ederken kendisinden yaşça küçük sevgilisi hakkında konuşan Yazar, hayranlarının 'Sen de Zerrin Özer gibi olursun evlenme' yorumlarına sitem ederken şaşkına çeviren bir itirafta bulundu. Yazar, Zerrin Özer'in nikah masasına oturduğu kişinin 36 saat sonra dolandırıcılıkla suçlandığını öğrendikten sonra boşanma kararı aldığı Murat Akıncı'nın kendisini dolandırmak istediğini anlattı.

Benim başıma gelmez: "Zerrin Özer'in başına gelen benim başıma gelmez. O adam (Murat Akıncı) 7 sene evvel beni de yokladı. Ben 6 Mayıs'ta sizin programa geldiğimde anlatacaktım ama o gün program kısa kesildiği için anlatamadım.

Para istemiş: ''Murat Akıncı bana 'Kredi kartı borcum var nakitin var mı sıkıştım' dedi. Ben de ben yalnız yaşıyorum kapı çalıyor onu açmaya gidiyorum dedim.''

Ağladım: ''Zerrin'in başına böyle bir şey geldiğini duyunca ağladım. O zaman benim böyle telefonum yoktu bilgisayar üzerinden irtibata geçti.''

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Gönül Yazar Murat Akıncı Zerrin Özer dolandırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Rusya sınırda devriyeye başladı!
Rusya sınırda devriyeye başladı!