İYİ Parti’de 'o' isim istifa etti

İYİ Parti’de 'o' isim istifa etti

İYİ Parti’de Karşıyaka Teşkilat Başkanı Volkan Berber, görevinden istifa etti. Berber, “İl başkanı yönetimimizi acil toplantıya davet etti. Toplantıda il yönetiminin tüm ilçelerin yanında olması gerektiği dönemde ilde oturup kadınların kahve içme yeri gibi kullandıklarını söyledim. Bunun üzerine il başkanımız masaya vurarak sinirlenerek ayağa kalkıp şahsıma yumruk atma eyleminde bulunmuştur yumruk atmaya ramak kala araya girilmiş hemen yanında bulunan il başkanımızın araç sürücüsü yakamdan tutup vurma eğiliminde bulunmuştur” dedi.

İYİ Parti’de 'o' isim istifa etti
İYİ Parti’de 'o' isim istifa etti SAKINCA
Lidyabet

GÜNDEME BAKIŞ - İYİ Parti’de Karşıyaka Teşkilat Başkanı Volkan Berber’in, “Genel merkez düzeyinde ittifakta sorun olmayabilir. Fakat işçi alımında sorun var. Birileri işe giriyor da bizim mi haberimiz yok?” şeklindeki sözleri istifa getirdi.

KIRKPINAR DEVREYE GİRDİ
Volkan Berber’in bu açıklamasının ardından İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Karşıyaka ilçe yönetimini acil toplantıya çağırdı. Bu toplantıda iddiaya göre Kırkpınar ve Berber sert bir tartışma yaşadı. Bu tartışmanın ardından Berber, görevinden istifa etti.

Yazılı bir açıklama yapan Berber, “Toplantıda il başkanımızın  söz vermesi üzerine bir konuşma yaptım. Karşıyaka teşkilatımızın çok aktif olarak etkinlikler yaptığını, stat konusunda birçok imza kampanyası basın açıklamasında il başkanlığımızın haberi olmasına rağmen hiçbir destek verilmediğini söyledim. İl yönetiminin teşkilatlanma yerine aşure etkinlikleri açılışlara gittikleri onların dışında yapılması gereken çalışmaların yapılmadığını ifade ettim.  İl yönetiminin tam ilçelerin yanında olması gerektiği dönemde ilde oturup kadınların kahve içme yeri gibi kullandıklarını belirttim. Bunun üzerine il başkanımız masaya vurarak sinirlenerek ayağa kalkıp şahsıma yumruk atma eyleminde bulunmuştur. Yumruk atmaya ramak kala araya girilmiş hemen yanında bulunan il başkanımızın araç sürücüsü yakamdan tutup vurma eğiliminde bulunmuştur. Yönetim olarak araya girip yaşanması uygun olmayan ve istemediğimiz bir olay yaşanmıştır. Bu durum il başkanımızın bir lider olarak sukunetsizliği ve sabırsızlığı ani tepki göstermesi şahsıma ‘şerefsizsin sana bunları yedireceğim’ gibi cümleler kullanması  il sekreterin ise bana hakaretlerde bulunması hiç hoş olmamıştır. İYİ Parti’deki görevimden istifa ediyorum” dedi. 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
 
Volkan Berber Hüsmen Kırkpınar İYİ Parti İYİ Parti İzmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Rusya sınırda devriyeye başladı!
Rusya sınırda devriyeye başladı!