GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2019 11:21   Güncelleme : 11-10-2019 11:21

11 Ekim 2019 Cuma TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Diziler kış sezonuna girdi. Yeni dönemde yeni programlar yeni kış dizileri boy gösterecek. Başarılı olanlar kış sezonu boyunca devam edecek olamayanlar ise her sene olduğu gibi 3-5 bölümlük dizi olarak rafa kalkacak... 11 Ekim Cuma günü yayında olacak programlar neler? Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi haber detayında...

11 Ekim 2019 Cuma TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

11 Ekim Cuma günü televizyonda neler var? Hangi diziler, yarışmalar ve programlar var? İşte TV de bugün yayınlanacaklar. 

Dizi severler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var?

İşte 
11 Ekim 2019 Cuma Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

FOX TV - HER YERDE SEN 20:00
Evde Eylül ile karşılaşmak Demir için tatsız bir sürpriz olurken Eylül de Demir’in hayatındaki kadının Selin olduğunu keşfeder. Demir, Eylül’ü Selin’den uzak durması için uyarır. Merve, Bora ile ilgili büyük bir şok yaşar ve işyerinde sinir krizi geçirir. Artemim’in finansal sıkıntıları Burak ve Demir’i zorda bırakırken Eylül ve Selin’in yardım girişimi beklenmedik bir durumda kalmalarına neden olur ve Demir’i en büyük korkusu ile başbaşa bırakır.

KANAL D - ARKA SOKAKLAR 20:00
Savcı Ceyda, Engin’in Vasıf’la işbirliği yaptığına dair ses kaydı bulmuştur. Engin’in yurtdışında hesabına para geçtiğine dair iddiada bulunur. Ceyda her an bir açık bulma peşindedir. Sait avukatı Serpil’le görüşür. Serpil baro avukatı gibi gelir ancak arkasında beklenmedik adamlar vardır. Savcı Ceyda’nın Mudanya’ya tayini çıkar. Birileri Ceyda’nın bu işin peşine düşmesini istememektedir. Adem, Tunç’un arkadaşıdır. Hüsam, Servet ve Caner ortalıkta millete saldıran tinerci bir gruptur. Rafet’e çalışmaktadırlar. İsmail de Rafet’e çalışmaktadır. İsmail ve Hüsam, Tunç ve Adem’in yolunu keser. İsmail bıçağı sallar ve acı bir ses duyulur. Acaba Tunç vurulmuş mudur?

STAR TV - İYİ AİLE ÇOCUĞU 20:00
Doğdukları gün anne ve babaları öldürülen ikiz kardeşler Kemal ve Cemal, bir cami avlusuna bırakılır. Her biri farklı insanlar tarafından evlat edinilir. Kardeşler birbirinden habersiz büyür. Cemal namlı bir kabadayı, Kemal ise banka memuru olur. Bir kardeşin hissettiklerini aynı şekilde diğer kardeş de hissetmektedir. Yıllar sonra karşılaşmalarından doğan karışıklık ikisinin başına da türlü belalar açacaktır.

SHOW TV - GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 20:00
Yoga eğitmenleri Çiçek ve Kudret çifti üst komşuları, Bahadır ve Naime’den neden şikâyetçiler? Askerlik konusunda hassas olan babasına yalan söyleyen Çiçek, kendisini ve sevgilisi Kazım’ı nasıl zor bir duruma sokmuş olabilir? Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show'da! Aylardır Kıbrıs tatilinin hayallerini kuran İsmail, nasıl bir problemle karşılaşacak? Uzun bir aradan sonra görevinin başına dönen Komiser Şevket, yokluğu sırasında neler yaptı? Uzun zamandır beklediği sevgilisinden umudu kesen Mesut, tam yeni biriyle tanışmak isterken eski sevgilisi eve dönünce durumu nasıl kurtaracak?

TRT 1  - SEKSENLER 20:00
Çınaraltı Mahallesinde başlayan inşaat, mahalle sakinlerinin oldukça ilgisini çeker. Herkes, mahalleye ne yapıldığını çok merak etmektedir. İnşaatın üstü bir örtüyle kapatılmıştır, Bekçi Bekir de inşaatın güvenliğini üstlenmiştir. Ahmet ve Gülden tarafında ise Gülden ikinci çocuğuna hamile olduğu için Fehmi ve Rukiye’nin evinde kalmaktadır. Gülden kendi evine dönmek istese de Rukiye ve Fehmi’nin içi rahat etmediği için hep beraber yaşamaya başlamışlardır. Nazlı ise yana yakına iş aramakta ancak hiçbir yerden kabul almamaktadır. Öte yandan Nazlı’nın gizli gizli biriyle mektuplaşması büyük merak konusu olur.

ATV  - HERCAİ 20:00

Reyyan’ın kaçırılması Şadoğlu çiftliğinde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratır. Miran, Reyyan’ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı göz ardı ederek Hazar Şadoğlu’yla iş birliği yapar. Hazar ve Miran’ın, Reyyan için bir arada hareket etmesi ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Bütün planların kurucusu olan Azize Aslanbey, bu defa 'Ben yapmadıysam kim yaptı?' düşüncesiyle kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan’ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
Uçak seferleri ne zaman başlıyor? Hangi tarihte uçuşlar başlayacak?
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Hükümetin Korona Virüs Salgını yönetimini nasıl buluyorsunuz?
E-Bülten Kayıt