YEŞİLKÖY KENT MEYDANI’NA ATATÜRK HEYKELİ

YEŞİLKÖY KENT MEYDANI’NA ATATÜRK HEYKELİ

Bakırköy Belediyesi ve 118 E Lions Yönetim Çevresi işbirliği ile yaptırılan Atatürk Heykeli, Yeşilköy’de Bakırköy Belediyesi Sanat Evi ve Kent Müzesi karşısında bulunan Yeşilköy Kent Meydanı’nda açıldı.

YEŞİLKÖY KENT MEYDANI’NA ATATÜRK HEYKELİ
YEŞİLKÖY KENT MEYDANI’NA ATATÜRK HEYKELİ SAKINCA
Lidyabet

Açılışa Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, 118 E Lions Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Prof. Dr. Şevki Sözen, Lions Üyeleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve Bakırköylüler katıldı.

Atatürk heykelinin açılışında bir konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Atatürk heykellerinin anlamının büyük olduğunu vurgulayarak; “Sadece bir heykel olarak değil Ulu Önderin fikirlerini yaşatmak açısından büyük önemi olduğunun bilincindeyiz. Ülkemizin laik, demokratik, sosyal hukuk devleti olmasında, özgür ve tam bağımsız bir ülke olmasında Ulu Önderimizin yapmış olduğu ulusal mücadelemizin önemi çok büyük. Mili Mücadele sonrasında bu toprakları bize vatan yapan şehitlerimizi ve atamızı minnetle anmamızı sağlayan bu eseri kazandıran dostlarımıza yapmış oldukları katkılara teşekkür ediyorum. Bundan sonra da geçmiş dönemlerde olduğu gibi birlikte çalışmaya devam edeceğiz ve başarılı projelere imza atacağız.” dedi.

 

bak-bld-ataturk-heykel-8 bak-bld-ataturk-heykel-7 bak-bld-ataturk-heykel-6 bak-bld-ataturk-heykel-5 bak-bld-ataturk-heykel-4 bak-bld-ataturk-heykel-3 bak-bld-ataturk-heykel-2 bak-bld-ataturk-heykel-1
Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
Atatürk Bakırköy Belediyesi Bakırköy Bülent Kerimoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı görevden alındı
Rusya sınırda devriyeye başladı!
Rusya sınırda devriyeye başladı!