GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2019 10:15   Güncelleme : 08-11-2019 10:15

8 Kasım 2019 Cuma TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Diziler kış sezonuna girdi. Yeni dönemde yeni programlar yeni kış dizileri boy gösterecek. Başarılı olanlar kış sezonu boyunca devam edecek olamayanlar ise her sene olduğu gibi 3-5 bölümlük dizi olarak rafa kalkacak... 8 Kasım Cuma günü yayında olacak programlar neler? Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi haber detayında...

8 Kasım 2019 Cuma TV'de bugün ne var? Bugün hangi diziler var?

Dizi severler bugün TV'de hangi dizilerin olduğunu merak ediyor. Peki, bugün hangi diziler var? TV'de bugün ne var?

İşte 
8 Kasım 2019 Cuma Show TV, Kanal D, Star TV, Fox TV, TRT 1 yayın akışı

FOX TV - YAPARSIN AŞKIM 20:00

Birbirleriyle kıyasıya yarışan çiftler iddialarını arttırıp, 'Yaparsın Aşkım' diyor, eşini daha iyi tanıyan ve en doğru tahminlerle oyunu en iyi şekilde tamamlayan çift, günün sonunda büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. Yarışmacılar bugün 'hulahop atma', 'belde basket', 'yumuşat yapıştır' oyunlarında birbirleriyle yarışıyor.

KANAL D - ARKA SOKAKLAR 20:00

Kolsuz Namık’ın torunu Latife’yi Engin kurtarıp bağ evinden çıkarlar. Latife yer altı karakolunda dedesi kolsuz Namık’a kavuşur. Namık, Serpil ve Vladimir’i sıkıştırmaları konusunda ekibi uyarır. Ekip, Vladimir’i yakalayıp yer altı karakolunda sorguya alırlar. Vladimir, Kurye kod adlı kişinin Nadir’in işini bitireceğini söyler. Ezgi, Nadir’i koruma altına alır. Hakan ve Ali, Kolsuz Namık’ı torunu ile birlikte evlerine bırakırlar. Ancak Nadir’in eli boş durmamıştır. Namık’ın evine bomba düzeneği yerleştirilir. Ali ve Hakan’da büyük tehlike altındadır. Değer yandan Pınar ve Ali yeni gelecek olan bebekleri için hazırlıklara başlarlar. Eve artık sığmayacaklarını düşünüp taşınma kararı alırlar. Bu durum evde krize sebep olur.

STAR TV - SEVGİLİ GEÇMİŞ 20:00

Sinan’ın göz altına alınması dikkatleri İpek ve kardeşlerin üzerinden uzaklaştırır. Ama İpek’in vicdanı Sinan’ın masum olduğu halde suçlanmasına razı olmaz. Deren ailelerinin geçmişlerini öğrenecekleri dosyanın peşindedir. Deren’e yardım etmek için Kenan harekete geçer. Azra’nın aklına şüpheleri kendilerinden uzaklaştıracak bir plan gelir. Mahir’le birlikte İzmir’e gider. Ama Çilem ile Azra’nın İzmir’de karşılaşmaları büyük hesaplaşmanın fitilini ateşeler. Cahide, Cemal’in teklifini düşünür. Kabul etmeye karar verir ama bir şartı vardır.

SHOW TV - GÜLDÜR GÜLDÜR 20:00

Eşinden aldığı paraları biriktiren ev hanımı Mehtap, bu durumu nasıl bir yatırıma dönüştürmüş olabilir? Tutkulu ve bir o kadarda takıntılı aşık Naime, Bilal’e olan aşkından vaz mı geçti? Müzeden Kleopatra’nın yüzüğünü çalan hırsızlar İsmail ve Kazım’ın, saklanmak için bir kafeyi seçmeleri ne kadar doğru olabilir? Hepsi ve daha fazlası bu hafta Güldür Güldür Show'da!

TRT 1  - MEVLİT K ANDİLİ ÖZEL 20:00
Hz. Muhammed'in doğum gecesi olan Mevlid Kandili kutlamaları özel bir programla ekrana geliyor.

ATV - HERCAİ 20:00

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan’la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar, hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran’ı gördüğünde büyük bir şok geçirir. Bugüne kadar Miran’ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan’ın olaylar karşısında Miran’a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar’a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar’ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker. Miran ve Reyyan’ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu’nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir?

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
Uçak seferleri ne zaman başlıyor? Hangi tarihte uçuşlar başlayacak?
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Hükümetin Korona Virüs Salgını yönetimini nasıl buluyorsunuz?
E-Bülten Kayıt