GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2019 12:55   Güncelleme : 12-11-2019 13:04

Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan isyan etti: Ey insanoğlu adalet neler izletiyor

11 yaşında şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan, ağlayarak çektiği videoda, "Ben kızımın otopsi videosunu izliyorum. Ey insanoğlu görün! Adalet neler izletiyor" dedi.

Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan isyan etti: Ey insanoğlu adalet neler izletiyor

Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla, kızının otopsi videosunu izlediğini belirtti.

Gözyaşı dökerek çektiği videoda, hükümete seslenen ve kızının ölümüyle ilgili gerçeklerin örtbas edilmek istendiğini vurgulayan Şaban Vatan “Allah böyle adaletin belasını versin. Ben kızımın otopsi videosunu izliyorum. Ey insanoğlu görün, adalet neler izletiyor. Böyle adalet yerin dibine batsın. Hükümet size sesleniyorum; Ben kızım bütün organlarını canlı canlı izliyorum. Bir Nurettin Canikli için bunları yaptınız” dedi.

​Rapora eleştiri

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir başka görüntülü tweette ise Adli Tıp Kurumu’nun raporuna tepki gösteren Vatan “Bu nasıl bir değerlendirme. Beli kırık, kalça kırık, ayak kopuk, diğer ayak kırık, sol el bilek hasarlı, sırt üstü dirsekleriyle sürünebilirmiş. Yazıklar olsun” eleştirisinde bulundu.

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay