MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-01-2020 17:28   Güncelleme : 08-01-2020 17:37

Kriz Demet Akalın'ı da vurdu... Paraları yatmayan orkestra çalışanları işi bıraktı

Demet Akalın, yılbaşı gecesinde Adana'daki bir mekanda sahne aldı, orkestrasının yılbaşı parasında sorun çıkınca ise orkestra iş bıraktı.

Kriz Demet Akalın'ı da vurdu... Paraları yatmayan orkestra çalışanları işi bıraktı

Adana'da bir eğlence mekanında Akalın'ın kavgalı olduğu arkadaşı Berkay sahne alacakken yerine Demet Akalın çıktı. Yılbaşı sahnesi karşılığında 80 bin TL alan Akalın ise bu sefer orkestra çalışanlarına az para verdi.

İddiaya göre, daha önce sahneye çıktığı özel gecelerde orkestra çalışanlarına iki katı yevmiye veren Demet Akalın, bu kez ödemeyi sınırlı tuttu. Bu durum orkestra çalışanları ile Akalın arasında krize neden oldu. Akalın'ın ekibinde yer alan Cem Bergamalı ile Gökalp Gökmen sosyal medya hesaplarında ünlü şarkıcı ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. 2. Sayfa programının ulaştığı bir çalışan ise, "Evet yılbaşında ücretlerimizde sıkıntı oldu. Ama o son patlama noktasıydı olayın. Onun dışında başka çok problemler yaşadık ve bırakma kararı aldık bütün ekip" sözleriyle gerilimi doğruladı.

Peki, Demet Akalın kimdir?
Demet Akalın Kurt ( 23 Nisan 1972), Türk şarkıcı ve eski manken. Gölcük, Kocaeli'de doğdu ve lise eğitimini Barbaros Hayrettin Lisesi'nde tamamladı. Annesinin teşvikiyle Yaşar Alptekin'in mankenlik kursuna giderek mankenlik odaklı bir kariyerin peşine düştü ve Neşe Erberk'in ajansında mankenliğe başladı. Ek olarak 1990'larda çeşitli sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oyunculuk yaptı.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin