Advert
MAGAZİN
Giriş Tarihi : 12-02-2020 15:40   Güncelleme : 12-02-2020 15:40

İşte Benim Stilim'in Azerisi Sima Şerafetdinova'nın son hali olay oldu

Bir dönemin en çok izlenen yarışma programlarından olan İşte Benim Stilim'de skandallarıyla tanınan model Sima Şerafetdinova, yarışmadan sonra ilk iş pilot oldu sonrasında CEO oldu. Sima'nın şimdiki hali olay oldu.

İşte Benim Stilim'in Azerisi Sima Şerafetdinova'nın son hali olay oldu

İşte Benim Stilim yarışmasının Azeri yarışmacısı Sima Şerafetdinova, skandal hareketleriyle biliniyordu. Sima'nın şimdiki hali ve son mesleğiyle herkesi hayrete düşürüyor.  Kaşı, gözü, dudakları, çenesi ve yanaklarına müdahalede bulunulan ve belli ki burnu için de bıçak altına yatan Sima Şerafetdinova esmer bir Barbie bebeğe dönüşmüş gibi. 

5 senedir Türkiye'de yaşayan ve estetikten nasibini alan Azeri model Sima Şerafetdinova'nın, Instagram sayfasında paylaştığı kareler sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

Sima Şerafetdinova Kimdir?

Sima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi. 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış. 15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.

sima2 sima3
Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İstanbul’da Süper Ay
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Bugün Seçim olsa kime oy verirdiniz
E-Bülten Kayıt