CHP
Giriş Tarihi : 05-06-2020 21:56   Güncelleme : 05-06-2020 23:54

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun 'Oğlumdan özür diliyorum'

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’un oğlu Ali Hikmet Torun'a ait olan bir video sosyal medyada paylaşıldı. Videoda MHP'den milletvekili adayı olacağını söyleyen Torun'un, “Devlet Bahçeli ağamızdır. Yol kesmez, baş keseriz” ifadelerini kullandığı görüldü.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun 'Oğlumdan özür diliyorum'

Seyit Torun’un oğlu olan Ali Hikmet Torun, arkadaşları ile çektiği esprili videoda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli lehindeki sözleri yer alıyor. Çocuğunun bu sözleri ile aleyhinde zor duruma düşürülmek istenen CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yapılan bu kirli oyuna karşı yine fotoğrafla cevap verdi. Seyit Torun, oğlunun CHP’li olduğunu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının arkada asılı olduğu masada otururken çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Torun, "Gençlerin yıllar önce keyifli anlarında birbirleriyle şakalaştıkları bir videoyu siyasete alet edenlere, bir baba olarak ne demeliyim? Partimizin üyesi olan ve tüm çevresince sıkı CHP'li bilinen oğlumdan özür diliyorum" dedi.

İktidara yakın medyanın 2 sene önce çekilmiş bir video üzerinden prim yaparak olayı boyutlaştırması sosyal medya üzerinde büyük tepki topladı...

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay