MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-06-2020 14:24   Güncelleme : 30-06-2020 14:24

Selin Demiratar evlendi eşi Mehmet Ali Çebi kimdir hangi otellerin sahibi?

Oyunculuk kariyerine Koçum Benim dizisi ile başlayan Selin Demiratar iş adamı Mehmet Ali Çebi ile sürpriz bir şekilde evlendi. 37 yaşında olan Selin Demiratar'ın eşi ile arasında 10 yaş fark var. Mövenpick ve Le Meridien Etiler otellerinin sahibi olan Mehmet Ali Çebi 47 yaşında ve 2 çocuğu var.

Selin Demiratar evlendi eşi Mehmet Ali Çebi kimdir hangi otellerin sahibi?

Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Selin Demiratar sürpriz bir evlilik kararı ile iş adamı Mehmet Ali Çebi ile nikah masasına oturdu. 37 yaşında evlenen Selin Demiratar'ın eşi övenpick ve Le Meridien Etiler'in sahibi olan iş adamı Mehmet Ali Çebi. Daha önce iki kez evlilik yapan ve bu evliliklerden 2 çocugu olan Mehmet Ali Çebi 47 yaşında. 

Ünlü oyuncu Selin Demiratar, uzun süredir Mövenpick ve Le Meridien Etiler'in sahibi olan iş adamı Mehmet Ali Çebi ile beraberdi. Sevgililer, sürpriz yaparak evlendi. Çiftin nikahı Beykoz'da, iki aileden katılan kısıtlı sayıdaki davetli önünde kıyıldı.

Damat Mehmet Ali Çebi, Trabzonlu iş adamı ve Mak-Yol İnşaat'ın sahibi olan Adnan Çebi'nin kardeşi. Çebi'nin daha önce yaptığı iki evlilikten iki çocuğu olduğu öğrenildi.

Huzur Sokağı, Acı Hayat dizilerinde oynayan Demiratar 37, Çebi ise 47 yaşında.

Selin Demiratar, 20 Mart 1983, Erzincan doğumlu Türk oyuncudur. Babasının mesleği nedeniyle pek çok şehirde yaşamak zorunda kaldı. 16 yaşında oyunculuk serüvenine Koçum Benim dizisiyle başladı. Kısa bir süre içerisinde yeteneği fark edilen oyuncu, üniversite hayatını Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladı. 1999 yılı Miss Globe Türkiye birincisi ve Dünya üçüncüsü oldu.

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay