MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-06-2020 14:25   Güncelleme : 30-06-2020 14:25

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununda bir ilk...

Survivor'ın 122. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi heyecanı yaşandı. Haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, ada konseyinde bir ismi eleme potasına gönderdi.

Survivor'da 3. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununda bir ilk...

29 Haziran Pazartesi akşamı TV8'de ekranlara gelen Survivor'ın 122. bölümünde haftanın 3. bireysel dokunulmazlık oyunu yaşandı. Kıran kırana bir mücadelenin yaşandığı Dominik'te Sercan Yıldırım adeta bir ilke imza atmayı başardı. 

"Sercan tarih yazdı": Survivor'da bu hafta ilk iki dokunulmazlık oyununu Sercan Yıldırım kazanmıştı. Survivor'ın 122. bölümündeki 3. bireysel dokunulmazlık oyununu yine Sercan kazanmayı başardı. Survivor'da üst üste 3 dokunulmazlığı da kazanan Sercan Yıldırım, adaya damgasını vurdu. 

Survivor 2020'de ilk dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım eleme adayı olarak Berkan'ın ismini söylemişti. İkinci dokunulmazlık sonrasında ise yine kazanan isim olan Sercan, bu defa geçen hafta da ismini söylediği Nisa'yı yeniden eleme adayı olarak gösterdi.

"Barış'ı 3. eleme adayı gösterdi": Böylece elemeye kalan ilk iki isim Nisa ve Berkan oldu. Survivor'ın yeni bölümünde 3. eleme adayı da dokunulmazlık oyunu sonrasındaki konseyde belli oldu. Survivor'da Sercan Yıldırım, 3. eleme adayı olarak Barış'ın adını söyledi.

Böylece Survivor'da bu hafta Nisa, Berkan ve Barış elemeye kalan isimler oldu. Survivor'daki toplu sms oylamasının sonuçlarına göre 3 yarışmacı arasından en az oyu alan isim yarışmadan elenecek. Survivor'da elenecek olan isim 30 Haziran Salı ekrana gelecek olan 123. bölümde belli olacak.

"Barış, Sercan'a övgüler yağdırdı": Survivor'da elemeye kalan Barış duygularını açıkladı. Sercan'ı tebrik eden Barış, "Öncelikle Sercan'a helal olsun. Baktığınızda insan üstü bir mücadele gösterdi ve bir şekilde hepimizi teker teker yendi. Çıktığım pota Nisa ve Berkan'ın olduğu bir pota. 

Burada geç açıldım ve arkadaşlıklarım geç oldu. Bir yerde tıkandım ve devamı gelmedi. Ancak takımım için her şeyi yaptı. Bizim hatamızdı ve aramızdan biri alamadı dokunulmazlığı. Sonuç böyle oldu. 

Psiko takımdan bir kişi eksilecek. Sercan'ın parkurdaki başarısı bu takımdan birinin gitmesine yol açtı. Sercan bize bir gol attı ancak genel olarak baktığımızda maç üst biter" ifadelerini kullandı.

"Acun: En kritik eleme": Acun Ilıcalı ise "Başladığımızdan beri en kritik eleme. Bunu sizlerin daha önceki SMS oylamalarınızdaki sonuçlara dayanarak söylüyorum" dedi.

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay