GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-08-2020 12:56   Güncelleme : 01-08-2020 12:56

Bıraktı mı yoksa 1 yıl daha oynayacak mı? Emre Belözoğlu kararını verdi

Emre Belözoğlu çevresinden gelen baskılar nedeniyle 'kariyerine son noktayı koyma' kararını gözden geçirdi. 40 yaşındaki tecrübeli futbolcu, fikrini değiştirdi mi? İşte Emre'nin son kararı

Bıraktı mı yoksa 1 yıl daha oynayacak mı? Emre Belözoğlu kararını verdi

Fenerbahçe'nin ligin son haftasında Çaykur Rizespor ile oynadığı karşılaşmada alkışlarla sahadan çıkan Emre Belözoğlu, futbola nokta koyma zamanının geldiğini dile getirse de çevresinden gelen baskılar nedeniyle kararını gözden geçirecek ve son sözü tatil sonrası verecekti.

"Bu saatten sonra zor olur'' 

Şu anda eşi ve çocuklarıyla Çeşme'deki evinde tatil yapan Emre Belözoğlu'nun yakın çevresine futbolu bıraktığını söylediği öğrenildi. Kaptan'ın "Artık bu saatten sonra futbol oynamam zor olur. Bırakıyorum" dediği bildirildi.

Tam yetki ile göreve gelecek 

Çeşme'den pazartesi günü İstanbul'a dönecek olan Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli yönetimin kendisine yaptığı sportif direktörlük teklifini kabul edecek. 

Çiçeği burnunda idarecinin, kulüp tarafından bayram bitiminde resmi olarak duyurulması bekleniyor. 40 yaşındaki Belözoğlu, futbol operasyonlarında tam yetkili olacak. Teknik direktörle koordineli bir şekilde transfer çalışması yürütecek.

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya