MAGAZİN
Giriş Tarihi : 16-08-2020 13:17   Güncelleme : 16-08-2020 13:17

Masterchef Türkiye'nin 16 kişilik dev kadrosu belli oldu... 3 hafta sonra ekranlara gelecek yayın ifşa oldu

Masterchef Türkiye 2020 TV 8 ekranlarında heyecan dolu bölümleri ile başladı. Masterchef'in 16 kişilik ana kadrosuna giren 14 kişi belli oldu. 2 kişilik son kadro bu akşam belli olacaktı fakat sosyal medyada yayılan bir video Masterchef'in 16 kişilik ana kadrosunu ifşa etti! Bakın Masterchef'i kazanan yarışmacılar kim oldu?

Masterchef Türkiye'nin 16 kişilik dev kadrosu belli oldu... 3 hafta sonra ekranlara gelecek yayın ifşa oldu

Ekranların en çok izlenen lezzet ve becerinin konuştuğu Masterchef Türkiye 2020 sezonuna hızlı başladı. 16 kişilik ana kadronun belli olması için her akşam iki elemenin yapıldığı yarışmada 14 kişi adının yazdığı önlüğü giyerek Masterchef 2020'de yarışmaya hak kazandı.  

Deneyimli şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri koltuğunda olduğu yarışma sadece iki kişiyi daha kadrosuna katarak yoluna devam edecek. 16 kişilik ana kadroya girecek son iki isim bu akşam belli olacaktı fakat sosyal medyada yayılan bir video Masterchef 2020 kadrosunu ifşa etti. 

Masterchef'in ifşa olan videosunda kırmızı takımda Ayyüce, Serhat, Duygu, Uğur, Furkan, Sedat, Celal ve Barbaros olurken. Mavi takımda ise: Ebru, Eray, Gülşah, Berk, Esra, Tanya, Özgül ve Emir olacak. Yani Masterchef'in bu akşamki bölümünde elemeleri geçerek kadroya giren iki isim Ebru ve Gülşah olacak. Brezilyalı model ve oyuncu Walison Fonseca yarışmadan elenecek.

İşte mavi takım ve kırmızı takım olarak ikiye ayrılan Masterchef Türkiye 2020'nin 16 kişilik yeni yarışmacıları...

İŞTE MASTERCHEF'İN 16 KİŞİLİK KADROSUNDA YER ALAN YARIŞMACILAR

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir:  Rakibim yok, kendimle yarışacağım diyerek daha ilk bölümden tüm şimşekleri üzerine çeken Serhat henüz 23 yaşında ve 10 senedir yemek yaptığı söylüyor.   

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir:  Duygu Acarsoy, 35 yaşında. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Duygu Acarsoy, özel bir üniversitede eğitmen şef olarak çalışıyor.

MasterChef Özgül Çoşar kimdir:  MasterChef kadrosuna katılan Özgül Coşar gıda mühendisi. 36 yaşında ve evli olan Özgül, 2 çocuk sahibi.

MasterChef Emir Elidemir kimdir:  Yemeklerine güvenen ve sosyal medyada da büyük ilgi gören Emir Elidemir aslen İzmirli ve 1994 doğumlu.  Yarışmanın daha başı olmasına rağmen favori gösterilen Emir Elidemir Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 

MasterChef Ayyüce Kamit kimdir: Ayyüce Kamit, 24 yaşında ve aslan Sakaryalı. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Kamüt, dört yıldır aşçılık yapıyor. Rakipleri geçerek adını final turuna yazdıran MasterChef Ayyüce Kamit, ilk turda, Danilo şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'ten evet oyu almıştı.

MasterChef Sedat Tuncer kidmir: Sedat Tuncer, Masterchef'e İstanbul'dan katılıyor. MasterChef Sedat, 32 yaşında ve aslen Kastamonulu Özel bir catering firmasında aşçılık yapan Sedat Tuncer, 13 yıldır mesleğin içinde yer alıyor.

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir: Barbaros Yoloğlu aslen 26 yaşında ve  Bodrum'da aşçılık yapıyor. İnstagram'da 1.845 kişi tarafından takip edilen Barbaros Yolluoğlu'nun eskiden çok kilolu olduğu ve bir hayli kilo verdiği dikkat çeken detaylar arasında. 

Tanya Kilityalı kimdir: 26 yaşında olan Tanya Kilitkayalı, yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden katılıyor.

MasterChef Eray Aksungur kimdir: Antalya’dan yarışmaya katılan Eray Aksungur, 23 yaşında ve aşçılık yapıyor.  Eray Aksungur, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçışlık Bölümü'nden mezun oldu.

MasterChef Berk İlter kimdir: Berk İlter, 20 yaşında. Aşçı. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 13 yaşından beri mutfaklarda olan ve yurt dışında eğitim alan Berk İlter, aslen Tokatlı.

 

Serenay ÖZEL / İçerik Editörü
serenay@sakinca.com
@OzelSerenay