SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2020 15:35   Güncelleme : 12-09-2020 15:45

Fenerbahçe transferde durmuyor! Edinson Cavani bombası patlıyor

Transferde durmak bilmeyen Fenerbahçe'de hareketli saatler yaşanıyor. TRT Spor yorumcusu Tümer Metin'in '30 gol yapacak' bir forvet müjdesi söylemesinin ardından, Sarı-Lacivertlilerde gözler Uruguaylı forvet Edinson Cavani'ye çevrildi. SAKINCA'nın Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre Cavani isminin doğru olduğu ve yıldız ismin görüşmeleriyle ilgili KAP'a bildirimin yapılacağı açıklandı.

Fenerbahçe transferde durmuyor! Edinson Cavani bombası patlıyor

Tümer Metin konu ile ilgili yaptığı konuşmasında, "Emre Belözoğlu ile konuştum. 'Muriqi gittiğinde, bir tane 30 gol yapacak, arkasından da 15 gol yapacak 2 tane santrfor, 3. haftaya kalmadan takıma monte edeceğiz, oyuncular hazır abi' dedi" ifadelerini kullandı. Bu transfer müjdesinin üzerine Fenerbahçe taraftarında gözler Edinson Cavani'ye çevirilirken, sosyal medyada adeta bir coşku yaşandı.

SAKINCA HABER'in Fenerbahçe kulübüne yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, Borsa işlemleri açısından Edinson Cavani ismi Fenerbahçe kulübü tarafından kamuoyuna önce "İlgilenmiyoruz" şeklinde açıklanacak.  Ardından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na önümüzdeki günlerde "Cavani ile görüşmelere başlanmıştır" şeklinde açıklama yapılacak. 

Edinilen bilgiye göre Cavani ile her konuda anlaşıldı.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin