MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-09-2020 23:39   Güncelleme : 15-09-2020 23:39

Şarkıcı Halil Sezai Tuzla'da gözaltına alındı

Ünlü sanatçı Halil Sezai, bir kişiyi darp ettiği iddiasıyla İstanbul'da gözaltına alındı. Tuzla'da gerçekleşen olayda şikayet üzerine gözaltına alınan Sezai'nin ifade verdiği öğrenildi.

Şarkıcı Halil Sezai Tuzla'da gözaltına alındı

Şarkıcı Halil Sezai, İstanbul Tuzla'da bir kişiyi darp ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Halil Sezai'nin mevcutlu olarak adliyeye sevk edileceği belirtildi.

CHP'li Eren Erdem, gözaltı işlemlerine dair son durumu paylaştı. Twitter üzerinden paylaşım yapan Erdem, şu ifadeleri kullandı:

*''Sanatçı Halil Sezai ile ilgili gözaltına alındığına dair haberler gündeme geldi. Durumu yaptığımız görüşmelerle teyit ettik. Kendisi şu an ifade vermekte olup, ifade sonrası serbest kalacağını umuyoruz. Avukat arkadaşlarımız yanındadır. Kendisi gayet iyidir. Sağlıklıdır...

*Gözaltı haberi akabinde, gerek Adalet Bakanlığı, gerek İçişleri Bakanlığı ile sürece dair bilgi almak maksadıyla iletişim kurdum. Hukukun ve adil yargılanma hakkının tecellisi için hukukçu dostlarımız karakoldadır. Umarım, ifade sonrası serbest kalacaktır. Saygılarımla.. ''

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya