MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-09-2020 11:19   Güncelleme : 17-09-2020 11:19

Günün magazin olayı! Deniz Akkaya Selin Ciğerci birbirine girdi

Deniz Akkaya Selin Ciğerci birbirine girdiler! 'Senin çocuğun olmaz' lafı ortalığı karıştırdı

Günün magazin olayı! Deniz Akkaya Selin Ciğerci birbirine girdi

Bir televizyon programında telefonla bağlanan Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya'nın tartışması olay oldu.

Bir süredir İzzet Çapa ile Uçankuş TV'de Canlı Masa isimli program sunan Deniz Akkaya, dün akşam yayınlanan bölümde Selin Ciğerci ile birbirine girdi. İkili telefonda laf dalaşına girdiler. 

İş kadını ve fenomen Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından paylaşım yaparak taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti.

Taşıyıcı annelik: Dün akşam programda bu konuyu ele alan Deniz Akkaya ise çocuk sahibi olmak isteyen Ciğerci'nin Bodrum'daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söyledi.

Bu iddiaların üzerine telefonla canlı yayına bağlanan Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya birbirine girdi. 

Evindeki kadının taşıyıcı anne olmadığını eltisi olduğunu söyleyen Ciğerci, gerekli fotoğrafları göndereceğini söyledi. 

İki elim yakandadır:  Canlı yayında tartıştığı Ciğerci'nin kendisini çocuğuyla ilgili vurduğunu söyleyen Akkaya, "Bel altı vurarak beni karşına aldın iki elim yakandadır. Avukatlarım devreye giriyor" dedi.

Koronayı bilip maske çıkardınız: Şu an taşıyıcı anne gibi birinin olmadığını söyleyen Ciğerci, "Ben sadece isteklerimi söyledi. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar koronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar beni çocuğumla para kazanmama taktıysanız... Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" dedi.

 

Kızının reklamını yapıyorsun: Bu sözler üzerine küplere binen Ciğerci, “Kızınla mayolu fotoğraflarını yayınlıyorsun. Onun reklamını yapıyorsun. Sana ne benim isteklerimden.” dedi.

Halil Sezai'yi savundu: Canlı yayında Halil Sezai'nin yaşlı adamı dövmesini "Adamı dövmüş ama niye dövmüş ona bakmak lazım" diyerek savunması sosyal medyada büyük tepki çekti.

Fuhuş suçlamasında bulundu: Deniz Akkaya hızını alamadı ve yayından sonra da Selin Ciğerci'yi suçlayan paylaşımlarına devam etti. Akkaya Selin Ciğerci'yi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na şikayet edeceğini söylerken ünlü isme fuhuş suçlamasında da bulundu.

Anne olmayı senden öğrenecek değilim: Akkaya şunları söyledi; "Bu zad kendi ağzıyla parasız kaldığı dönemde fuhuş yaptığını kabul etmiştir. Herkesin ahlak anlayış kendini ilgilendirir ama anne olmayı senden öğrenecek değilim. İnsan fuhuştan buralara geldim diyerek övünürken aynı anda çocuğuna mayo giydirdin diyecek kadar işine göre değerleri değişen şahsiyetsizsin."

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya