MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-10-2020 17:42   Güncelleme : 14-10-2020 17:42

Seks kaseti ortalığı birbirine kattı! Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur ile Seren Serengil birbirine girdi

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'un Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Seren Serengil'i hedef alan sözleri ortalığı karıştırdı.

Seks kaseti ortalığı birbirine kattı! Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur ile Seren Serengil birbirine girdi

Geçtiğimiz yıl Taner Şafak’la olan 7 yıllık evliliğini sonlandıran şarkıcı Ferdi Tayfur ve oyuncu Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur’un iş insanı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Tolga Bayar’ın eşi Ebru Bayar’ın Söylemezsem Olmaz yayınında serf ettiği sözler izleyicileri şaşırtmıştı.

Tolga Bayar'ın eşi Ebru Bayar, kocasının 1 aydır çocuğunu görmediğini ve aralarında hiçbir sorun yokken bir anda boşanma aşamasına geldiklerini dile getirmişti. “Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı” diyen Ebru Bayar’ın sözleri genç müzisyeni sinirlendirdi.

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur'un hedefinde Seren Serengil vardı.

Hayatında tek bi adam vardı: Tayfur, Seren Serengil'i ""En azından benim annem çocuklarını bırakıp evliyken oyuncu bi adama kaçmadı. Üstüne bir de uyuşturucu kaçakçılığı yapan birileriyle de olmadı. Hayatında tek bi adam vardı." sözleri ile hedef almıştı. 

5-6 yıl metres olmuşsun: Metres hayatı yaşamakla ima ettiği Serengil'e Tayfur "Benim evli bi adamla mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Sen bunu bile bile lades deyip 5-6 yıl metres olmuşsun ne anlatıyosun? Ben bu adam davasını atana kadar arkadaşı oldum." demişti.

Seks kasetlerin ortalıkta: Tayfur'un "seks kaseti" sözleri bardağı taşıran son damla oldu. Tayfur'un " "Kimseyi kandırmadım ne dediysem arkasındayım. He bu arada keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda. Ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken sex kasetlerin ortalıkta dolaşıyor anneme laf atana kadar onları kaldırttır bence." sözleri sonrası Seren Serengil'den açıklama geldi. 

Gayri meşru çocuk doğurmadı: Seren Serengil sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Serengil "Benim annem ilk eşinden ayrıldıktan 5 yıl sonra babamla tanışıp evlendi. Bu bir. Babam başkasıyla evliyken metres hayatı yaşayıp nikahsız evli bir adama gayri meşru çocuk doğurmadı bu iki." dedi.

Soyadı benzerliği: Açıklamasının devamında Serengil "Benim annemin hayatı boyunca uyuşturucu kullanan bir sevgilisi olmadı onu da bil. O kişinin abisi interpol tarafından aranılıyormuş. Havaalanında soyadı benzerliğinden o sanıldığı için ifadesine başvuruldu. Bu üç." ifadelerini kullandı.

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya