MAGAZİN
Giriş Tarihi : 18-10-2020 08:35   Güncelleme : 18-10-2020 08:35

Masterchef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? 17 Ekim 2020 Masterchef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Ekranların uzun soluklu programı Masterchef Türkiye'de rekabet, yeni bölümler ile sürüyor. 17 Ekim Cumartesi gecesi yayınlanan Masterchef 79. bölümde, dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Balıkesir'e konuk olan yarışmacılar, yöresel yemekleri yaparak takım oyununu kazanmaya çalıştı. Yapılan yemeklerin ardından bir takım diğerine üstünlük kurdu ve Masterchef'te takım oyununu kazandı. Bunun ardından ise eleme adaylarını belirlemek için haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Masterchef'te eleme adayları kimler oldu, bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, son bölümde yaşananlar ve Masterchef eleme adayları hakkında bilgiler...

Masterchef'te haftanın eleme adayları kimler oldu? 17 Ekim 2020 Masterchef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı

MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef yeni bölümde yarışmacılardan istenilen yemekler ve bu yemeklerde hangi takımların kazandığı, şeflerin açtığı oy zarfları ile belli oldu. Yöresel yemekleri en iyi yapan Kırmızı takımMasterchef'te takım oyununu kazandı.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Yaşanan bu gelişmenin ardından Mavi takım önce bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan bir yarışmacı, takımından birisinin adını söyledi ve 5. eleme adayı belli oldu. Hemen ardından ise eleme potası kuruldu ve Masterchef eleme adayları belli oldu. Peki, Masterchef'te eleme adayları kimler oldu?

MasterChef yeni bölümde yarışmacılardan istenilen yemekler ve bu yemeklerde hangi takımların kazandığı, şeflerin açtığı oy zarfları ile belli oldu. 

Bu sonuçla MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takım oyununu kaybeden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Şeflerin istediği tabağı en iyi yapan Ebru, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

Ebru, haftanın 5. eleme adayı olarak Esra'yı söyledi.

HAFTANIN 6. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Mavi takım yarışmacıları, haftanın 6. eleme adayı için şu anda oy kullanıyor.

Oylamadaki eşitlik sonrasında kaptan Uğur tarafından haftanın 6. eleme adayı Tanya gösterildi.