MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-10-2020 00:16   Güncelleme : 19-10-2020 00:24

MasterChef’te kim elendi, kim gitti? 18 Ekim 2020 MasterChef elenen isim belli oldu... İşte yarışmaya veda eden isim

TV 8 ekranlarının uzun soluklu yarışma programı MasterChef 2020 son bölümde, Mehmet, Danilo, Somer şeflerin jüriliğinde geçtiğimiz hafta boyunca dokunulmazlık, bireysel dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları sonucunda eleme potasına giren 16 kişilik ana kadro yarışmacıları bugün (18 Ekim 2020 Pazar) yapılan eleme gecesinde başarısız olan ve 2020 MaterChef Türkiye hayallerine veda eden isim belli oldu

MasterChef’te kim elendi, kim gitti? 18 Ekim 2020 MasterChef elenen isim belli oldu... İşte yarışmaya veda eden isim

Eleme adayları Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya, 18 Ekim MasterChef eleme gecesinde elenen isim olmamak adına ter döküyor. Bu bağlamda yarışmanın sıkı takipçileri 18 Ekim MasterChef’te kim elendi, kim gitti? sorusu üzerinde yoğun araştırmalarına devam ediyor. Peki, 18 Ekim MasterChef’te kim elendi, kim gitti? İşte Mehmet, Danilo, Somer şeflerin jüriliğinde gerçekleşen eleme gecesinde tüm detaylar…

2020 MasterChef Türkiye son bölümde eleme gecesi heyecanı yaşanıyor. Eleme adayı olan Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya arasından birisi bugün (18 Ekim 2020 Pazar) eleme gecesinde şampiyonluk hayallerine veda edecek. Mehmet, Danilo, Somer şef tarafından ciğer ana malzemesiyle yemek yapmaları istenen eleme adayları en güzel yemeği yaparak eleme potasından kurtularak 1 hafta daha yarışmaya devam etmek için mücadele ediyor. Yemeklerini tamamlayan Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya, ürünlerini Mehmet, Danilo, Somer şef'in beğenisine sundu.

MasterChef 2020 son bölümde eleme adaylarından EMİR, UĞUR, ESRA ciğer ana malzemesiyle yapılması istenen yemeği en iyi yaparak eleme potasından çıkan 3 isim oldu.

TV 8'in en çok izlenen lezzet yarışması Masterchef ekranlarda fırtınalar estirirken yarışmacılar da sosyal medyanın yakın takibinde. Masterchef'te bu akşam unutulmaz bir eleme gecesi yaşandı ve bir yarışmacı daha yarışmaya veda etti. 

Bu hafta yapılan yarışmalar sonucu adı yazılan 6 isim belli oldu. Siyah önlüğü giyen Tanya, Özgül, Didem, Esra, Emir ve Uğur elenmemek için bu akşam tüm hünerlerini sergiledi.  Fakat yarışmaya veda isim Didem Devay oldu. 

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya