SPOR
Giriş Tarihi : 17-11-2020 15:59   Güncelleme : 17-11-2020 15:59

Fenerbahçe Ömer Faruk Beyaz'ı elinden kaçırıyor!

Fenerbahçe ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan genç yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz, Almanya'da gündem oldu. Almanlar, Ömer Faruk'u öve öve bitiremezken genç yıldız adayı için takım bile buldular.

Fenerbahçe Ömer Faruk Beyaz'ı elinden kaçırıyor!

Sportif direktör Emre Belözoğlu, her ne kadar 'sözleşme uzatacağız' dese de Fenerbahçe'de Ömer Faruk Beyaz endişesi! Avrupa devlerinin peşinde olduğu Ömer Faruk Beyaz'ın, forma şansı bulamadığı gerekçesiyle sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmaya sıcak bakmadığı iddia ediliyor.

Almanya ise Ömer Faruk Beyaz'ı programlarda konuşuyor. Alman Sky Sport News kanalında bu akşam (16 Kasım) yayınlanan Transfer Update-die Show (Transfer Güncellemesi Şovu) programında Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ömer Faruk Beyaz mercek altına alındı.

Sky Sport transfer uzmanları, Beyaz’ın müthiş bir yetenek ve raporlarının çok iyi olduğunu belirtirken Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek genç oyuncunun Bundesliga, özellikle de bu tip oyunculara ihtiyacı olan Schalke için ideal olabileceğini ifade ettiler.

2013 yılından bu yana Fenerbahçe alt yapısında forma giyen Ömer Faruk Beyaz geleceğin büyük yıldızları arasında gösteriliyor. Genç oyuncu ayrıca 36 kez de Ümit Milli olmak üzere diğer yaş gruplarında Milli Takım forması giydi.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin