SPOR
Giriş Tarihi : 17-11-2020 17:17   Güncelleme : 17-11-2020 17:17

Altınordu Bandırmaspor maçının ardından

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, evinde kazandıkları Bandırmaspor maçı sonrası, "Kazandığımız için mutluyuz. Elde ettiğimiz bu galibiyetin önümüzdeki maçlar için hem moral motivasyon hem de özgüven anlamında ilerideki maçlara yansıması olacaktır" dedi. Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Altınordu maçında tek kale oynadıklarını, ilk yarıda yedikleri 2 golün sonucu belirlediğini söyledi.

Altınordu Bandırmaspor maçının ardından

Hüseyin Eroğlu: "Kazandığımız için mutluyum"

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, evinde kazandıkları Bandırmaspor maçı sonrası, "Kazandığımız için mutluyuz. Elde ettiğimiz bu galibiyetin önümüzdeki maçlar için hem moral motivasyon hem de özgüven anlamında ilerideki maçlara yansıması olacaktır" dedi.
TFF 1. Lig’de 8. haftanın erteleme maçında Altınordu, sahasında Bandırmaspor’u 2-0 mağlup etti. Mücadele sonrası açıklamalarda bulunan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, ilk yarıda üstün bir oyun sergilediklerini belirterek, "Öne geçtikten sonra daha özgüvenli oynadık. İkinci yarıya 2 farklı üstünlükle başladık. İkinci yarı rakibin bizim sahamızda oynadığı bölümde, yine kazandığımız toplarda oluşan arkadaki boşluğu değerlendirme fırsatı bulsak da bunları değerlendiremedik. Skoru korumak bizim için avantajdı. Kazandığımız için mutluyum. Hiçbir maç kolay değil. Bizim elde ettiğimiz bu galibiyetin önümüzdeki maçlar için hem moral motivasyon hem özgüven anlamında ilerideki maçlara yansıması olacaktır" dedi.

Erkan Sözeri: "Oyuncularım tek kale oynadılar ama ilk yarıda yediğimiz 2 gol sonucu belirledi"

Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Altınordu maçında tek kale oynadıklarını, ilk yarıda yedikleri 2 golün sonucu belirlediğini söyledi.
TFF 1. Lig’de 8. haftanın erteleme maçında Altınordu’nun sahasında Bandırmaspor’u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, bireysel hatalar sebebiyle kalelerinde 2 gol gördüklerini belirterek, ikinci yarıda futbolcularının iyi bir oyun ortaya koyduğunu söyledi. Sözeri, "Oyuncularım tek kale oynadılar ama ilk yarıda yediğimiz 2 gol sonucu belirledi. Girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik. Böyle olunca siz istediğiniz kadar istatistiklerde ön planda olun, iyi mücadele edin, karşılığını skor olarak alamıyorsunuz. Oyuncularım özellikle ikinci yarıdaki duruşlarından, oyunlarından, mücadelelerinden dolayı gerçekten umut verdiler. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Bir an önce ayağa kalkmak lazım. Oyuncuların üzerinde ister istemez haftalardır maç kazanamamanın getirdiği psikolojik bir etki oluyor. İkinci yarı o oyunu daha da yukarıya çıkaracağız, çıkarmamız da gerekiyor. Traore'nin sakatlığı ve Pote'nin milli takımda olması sebebiyle santrforda farklı isimleri oynattık" ifadelerini kullandı.

"Vurdumduymaz bir oyuncu grubum yok"
Gelecek hafta oynayacakları Tuzlaspor maçına odaklanacaklarını ifade eden Sözeri, "Bir an önce puanlarla tanışmak istiyoruz. Oyuncular da çok üzülüyor. Onlara da bir şey söyleyemiyorum. Onlar da puan almak dolayısıyla para kazanmak istiyor. Vurdumduymaz bir oyuncu grubum yok ama sonuç alamıyoruz. İnşallah onu da en kısa zamanda almak için çaba sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin