MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-11-2020 15:05   Güncelleme : 19-11-2020 15:28

Hazer ve Sıla boşanıyor mu? Açıklama geldi

Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani boşanacaklarını açıkladılar! Sebep ilk eşi mi?

Hazer ve Sıla boşanıyor mu? Açıklama geldi

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani, boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Sıla ve Hazer Amani bu yılın başında evlenmişti. Çiftten boşanma açıklaması geldi.

Hazer Amani'nin uğruna eşini boşayıp evlendiği Sıla Gençoğlu ile olan evliliği 1 yılı doldurmadan bitti. 2020 senesinin ilk evliliklerinden biri olarak şarkıcı Sıla Gençoğlu ve şef Hazer Amani, ocak ayında hayatlarını birleştirmişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı herkese şaşırtsa da ikilinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Ancak bu hikaye mutlu sonla bitmedi... Sıla ve Hazer'den boşanma açıklaması geldi. 

Son zamanlarda sürekli olarak evliliklerinde kriz olduğu iddia edilen çift, sonunda inkar etmeyi bıraktı ve gerçeği açıkladı. Basın açıklaması yapan Sıla Gençoğlu ve Hazar Amani, 'boşanacağımız doğrudur' dedi. Boşanma gerekçesi olarak ihanet, psikolojik baskı ve Hazer Amani'nin eski eşiyle ilgili iddialar vardı. İşte Hazar ve Sıla'nın yaptığı boşanma açıklaması:

-"Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir.''

-''Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik." 

Boşanma sebebi eski eş iddiası
Hazar ve Sıla'nın boşanmasında eski eş iddiası gündeme gelmişti. Sıla'nın eşi Hazer Amani'ye psikolojik baskı uyguladığı ve Amani'nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmeye başladığı ileri sürülmüştü. 

Bir diğer iddia ise çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğuydu.

İkili, şimdiye kadar bu iddiaları reddetti hatta geçtiğimiz günlerde Hazer Amani'ye boşanma konusu sorulunca ''Bugün doğum günüm. Bunlar çok saçma'' dedi.

Sıla'nın menajeri de iddiaları reddetmiş, ''Bunlar aslı astarı olmayan şeyler. Evden ayrılma da boşanma da yok'' demişti. Bugün bütün iddiaların doğru olduğu çiftin yaptığı boşanma açıklaması ile doğrulanmış oldu. 

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya