MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-11-2020 14:20   Güncelleme : 22-11-2020 14:20

MasterChef'te diskalifiye şoku... Kararı Acun Ilıcalı açıkladı

MasterChef'te bir yarışmacı diskalifiye oldu? Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi

MasterChef'te diskalifiye şoku... Kararı Acun Ilıcalı açıkladı

MasterChef'in iddialı yarışmacılarından Uğur Yılmaz Deniz için flaş bir karar alındı. MasterChef Türkiye 2020'nin iddialı yarışmacılarından olan ve sona kalan 9 kişiden biri olan Uğur Yılmaz Deniz'in Twitter'dan yaptığı paylaşımlar ortaya çıkmış ve sosyal medyada büyük tepki çekmişti. Tepkiler ardından Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz'e ne oldu, neden diskalifiye oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgi gören MasterChef Türkiye'nin bu sezonki yarışmacılarından olan Uğur'un geçmişte yaptığı paylaşımlara Acun Ilıcalı kayıtsız kalmadı. Ünlü televizyoncu MasterChef Uğur'un yarışmayla olan ilişkisinin bittiğini açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Ilıcalı, yarışmacının terbiye sınırlarını aştığını söyledi. İşte, ayrıntılar.

Acun Ilıcalı Twitter'dan şunları açıkladı;

Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR? 

MasterChef yarışmacıları arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşında. Yarışmaya Antalya’dan katılan MasterChef Uğur aşçılık mesleğini yapıyor. Uğur en son Katar Doha'da 2 yıl aşçılık üzerine çalışmış. Lezzet konusunda başarılı ancak sunum konusunda kendisini geliştirmesi gerektiğini söyleyen MasterChef Uğur, Bodrum’da da çalışmış.

 

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin