SPOR
Giriş Tarihi : 30-11-2020 16:44   Güncelleme : 30-11-2020 16:44

Yılmaz Vural'ın sağlık durumu nasıl? Eşi Seda Vural'dan son bilgiler

Türk sporunun önemli isimlerinden Yılmaz Vural’ın eşi Seda Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, eşinin entübe halinde yoğun bakımda olduğunu belirterek, “Şu an görüştüm yoğun bakımdaki doktorlarla. Durumunun biraz daha iyiye gittiğini düşünüyorlar ama bu bir süreç. Bebek adımları ile yavaş yavaş gidecek bir süreç. Bunu hep beraber bekleyeceğiz ve bol bol dua edeceğiz” diye konuştu.

Yılmaz Vural'ın sağlık durumu nasıl? Eşi Seda Vural'dan son bilgiler

Koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Yılmaz Vural'ın sağlık durumu hakkında eşi bilgi verdi. Seda Vural, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşinin sağlık durumuyla yakından ilgilendiğini ifade etti.

Türk sporunun önemli isimlerinden Yılmaz Vural’ın eşi Seda Vural, gazetecilere yaptığı açıklamada, eşinin entübe halinde yoğun bakımda olduğunu belirterek, “Şu an görüştüm yoğun bakımdaki doktorlarla. Durumunun biraz daha iyiye gittiğini düşünüyorlar ama bu bir süreç. Bebek adımları ile yavaş yavaş gidecek bir süreç. Bunu hep beraber bekleyeceğiz ve bol bol dua edeceğiz” diye konuştu.

Yılmaz Vural’ın daha önce de Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve ardından negatife döndüğünü ifade eden Seda Vural, “Haziran gibi Covid dendi. Akhisarspor’u çalıştırıyordu, maçlardan 2 gün önce test yapılıyor biliyorsunuz. O dönemde ilk testi pozitif çıktı. Daha sonra Yılmaz hiçbir şekilde Covid olmadı. Hiçbir belirtisi yoktu, tomografisi tertemizdi. Üstüne 2 kere daha test yapıldı, onlar da negatif çıktı. 1 ay geçti, antikor yapıldı, o da negatif çıktı. Yılmaz inanın o dönemde C Vitamini bile kullanmadı. Yani Yılmaz daha önce hiç Covid olmadı” şeklinde konuştu.

İlk günden bu yana Vural ailesinin yanında olan teknik direktör Bülent Uygun ise yaptığı açıklamada, “Duayenimiz, ağabeyimiz, manevi babamız. Tüm Türkiye’nin, dünyanın en çok sevilen insanlarından biri. Onun güler yüzüne inşallah Allah nasip edecek ve sağlığına kavuşacak. Şu an entübe bir şekilde uyutuluyor. Onun sağlığına kavuşması için dualara ihtiyacımız var. Doktorlarımız gerekli tüm çalışmaları yapıyorlar. Oksijeni de daha az vermeye başladılar. Bu da iyiye doğru gittiğinin bir göstergesi. Herkese desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin