DİĞER
Giriş Tarihi : 08-01-2021 12:00   Güncelleme : 08-01-2021 12:24

Esra Erol'a Twitter'da tepkiler çığ gibi büyüyor

ATV'de yayımlanan Esra Erol'da programında sarf edilen 'Bakıcı' sözleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Twitter'da Esra Erol TT (en çok konuşulanlar) listesine girdi.

Esra Erol'a Twitter'da tepkiler çığ gibi büyüyor

Uzun bir süredir ATV'de yayımlanan Esra Erol'un programında, çocuk gelişimi mezunu genç kız ile Esra Erol arasında geçen konuşma yanlış anlaşılınca ortalık ayağa kalktı. 21 yaşındaki kızları internetten tanıştığı evli adamın yanına giden aile, kızlarını o evden kurtarmak için Esra Erol'un programına çıktı. 

Genç kızı bulan Erol ise canlı yayında olayla ilgili konuşurken sarf ettiği sözler yanlış anlaşıldı. Evli adamın evine kaçan orada adamın çocuğuna bakan kadına "Sen çocuk gelişimi mezunu, kolay ikna edilip kandırılan bir çocuk olduğun için sen aslında o evde bakıcısın" ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un bu sözleri yanlış anlaşılınca Twitter'da tepkiler çığ gibi büyüdü. Binlerce çocuk gelişimi mezunu "Hayatın hiçbir yerinde bakıcı" değiliz diyerek ünlü isme tepki gösterdi. Erol'a tepkilerin yanı sıra birçok hayranından da destek geldi. 

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin