SİYASET
Giriş Tarihi : 08-01-2021 14:35   Güncelleme : 08-01-2021 14:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli ve Asiltürk ziyaretleri hakkında açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı çıkışında Devlet Bahçeli ve Oğuzhan Asiltürk'e yaptığı ziyaretler hakkında bilgi verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli ve Asiltürk ziyaretleri hakkında açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Oğuzhan Asiltürk ile yaptığı görüşme için de "Bu ziyaretim hem bir nezaket ziyareti hem de ittifak meselesinde, seçim ittifakı mı olur ya da geleceğe yönelik terörle mücadelede her türlü desteğin bizim yanımızda olması lazım. Buna benzer görüşmeleri bundan sonra da yapacağım." dedi.

Devlet Bahçeli ziyareti...

- Sayın Bahçeli ile yaptığımız görüşme bildiğiniz gibi mutat. Ağırlıklı olarak ülkemizin dünyadaki ikili ilişkileri, terör mücadelelerini Sayın Bahçeli ile etraflıca görüşüyoruz. Kendisi de yapılan çalışmalara başarı temennilerini hep söylüyor. Analizler de yapıyoruz. Bundan sonra da neler yapabiliriz, aramızdaki Cumhur İttifakı'nın yarınlara devamı için birlik-beraberliğimizi teyit ediyoruz.

Oğuzhan Asiltürk ziyareti

- Sayın Asiltürk ile geçmişte beraber olduğum büyüğümdür. Bu ziyaretim hem bir nezaket ziyareti hem de ittifak meselesinde, seçim ittifakı mı olur ya da geleceğe yönelik terörle mücadelede her türlü desteğin bizim yanımızda olması lazım. Bizim bir yalnızlığı hissetmememiz lazım. Buna benzer görüşmeleri bundan sonra da yapacağım. 

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin