DİĞER
Giriş Tarihi : 09-01-2021 19:13   Güncelleme : 09-01-2021 19:13

Sabah'tan çok sert Berat Albayrak yazısı

HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifasının ardından nerede olduğunu merak edilen Berat Albayrak'ın Boğaz'da ofis olarak kullanabileceği yalı arayışında olduğunu yazmıştı. Sabah'tan Altaylı'ya cevap geldi.

Sabah'tan çok sert Berat Albayrak yazısı

Fatih Altaylı'nın Berat Albayrak'la ilgili yazısına Sabah Gazetesi yazarı Melih Altınok sert bir dille cevap verdi. Altınok, "90'larda PKK'nın Bekaa kampında sofra kurduran, 28 Şubat'ta postal giyen, pandemideyse canlı yayında takacak kadar maske fetişizmi yapan Fatih Altaylı dün yine astral seyahate çıkmıştı..." diye yazdı. Altınok'un yazısı şöyle:

VAY BE BERAT ALBAYRAK NERELERDEYMİŞ!

90'larda PKK'nın Bekaa kampında sofra kurduran, 28 Şubat'ta postal giyen, pandemideyse canlı yayında takacak kadar maske fetişizmi yapan Fatih Altaylı dün yine astral seyahate çıkmıştı...

Bir süre önce görevinden ayrılan Berat Albayrak'ın aynı anda nerelerde olabileceğine dair ortalıkta gezinen dedikoduları "kulis" diye köşesine koymuştu.

Maskeyi çıkardı ya, oksijen fazla gelmiş uçuyor, salladıkça sallıyordu...

Kimi "Amerika'ya gitti" diyormuş, kimi "Gitti ama geri geldi. Şimdi Bağlarbaşı'nda bir ofis tuttu orada çalışıyor" diyormuş. Hatta bu arada bir haftalığına özel uçakla Katar'a gittiğini söyleyenler de varmış.

Kaynağını soran olursa diye de yazısına, "Bana abi diyen bir AK Partili arkadaşım anlattı" notunu iliştirivermişti.

Bir taşla iki kuş...

Hayret.

Her türlü safsatayı köşesine taşıyıp peynir ekmek yer gibi itibar suikastı yapan Altaylı, nedense Berat Albayrak'ın İngiltere'ye gittiği dedikodusunu atlamıştı.

Belli ki, patronunun resmi yoldan İngiltere'ye milyar dolarlar götürdüğü meselesi yeniden hatırlansın istemiyor.

Neyse...

Hepsinden önemlisi, Berat Albayrak şimdi neredeymiş.
Evet, bütün FETÖ'cüler haftalardır sabah kalkar kalkmaz bu sorunun cevabını arıyorlar... Kampanyalar yapıyorlar, Altaylı'nın başlığına koyduğu "Nerede" sorusunu TT yapıyorlar.

Oysa cevap ortada.

Berat Albayrak ne yurt dışına çıktı ne Boğaz sırtlarında ofis arıyor ne de bir yere danışmanlık yapıyor...
Evinde, işinde gücünde kendi hayatına devam ediyor.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin