MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-01-2021 03:11   Güncelleme : 11-01-2021 03:11

Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 10 Ocak Survivor market ödülü nedir?

TV8'de ekrana gelen sevilen yarışma programı Survivor yeni sezonunda dokunulmazlık yarışı yaşanıyor. İlk market ödül oyunu için yarışmacılar yarıştı ve ünlüler ilk ödülün sahibi oldu. İlayda ile birlikte yarışmaya devam eden ünlüler, gönüllülere karşı dokunulmazlık mücadelesi verecek. İşte, 2021 Survivor dokunulmazlık oyunu kazananı...

Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 10 Ocak Survivor market ödülü nedir?

Survivor 2021 yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi geçekleşti ve kaybeden takım belli oldu. 10 Ocak dokunulmaz olan takım hangisi? Önceki oyunda ödül için ünlüler ve gönüllüler kıyasıya yarıştı. Haftanın market ödülü ise kullanıcılar tarafından araştırılıyor. İlayda Şeker'in ünlüler takımına transfer ile takımlar arasında ilk mücadele gerçekleşti. Peki, dokunulmazlığı kim kazandı, erzak ödül oyununu hangi takım kazandı?

Ünlüler ve gönüllüler ilk market ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyunu kazanan takım doyurucu özelliğe sahip yumurtaların sahibi olacak. Kazanan takımda yarışmacılar kişi başı 3 yumurta yiyebilecek. 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM, KİM KAZANDI? 

Yarışmada market ödül oyunu ile her iki takım da mücadele verdi. Bir sepet yumurta için yarışan 21 yarışmacıdan kazanan ekip diğer takıma göre erzaklardan bir buçuk kat daha fazla almış olacak. İlayda'nın aldığı sayı ile 10'a 6 skor ile ünlüler ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR 10 OCAK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 

Ödülü oyununu ünlüler 9-6'lık bir skorla kazandı. Dokunulmazlık oyunu ile ise haftanın ilk eleme adayı belli olacak. Dokunulmazlığı ünlüler 10'a 7 ile kazandı. Böylelikle gönüllüler ilk eleme adayı için konseyde isim yazacak.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin