MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-01-2021 08:40   Güncelleme : 13-01-2021 08:40

Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar dikkat! Astrolog Nesrin Gündüz Sakinca.com okurları için yazdı

2021 yılının yeni yıl haritası çıktı... Uzman Astrolog Nesrin Gündüz detaylarıyla sizin için açıkladı! Bu haber sizi ilgilendiriyor...

Yükseleni ve Güneşi Boğa Burcu olanlar dikkat! Astrolog Nesrin Gündüz Sakinca.com okurları için yazdı

Sevgili Boğa yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de gökyüzünün savaşçısı ve yaşam enerjisi veren gezegeni Mars burcunuzu geliyor. Siz bir süredir sıradışı gezegen Uranüs’ü ağırladınız. Uranüs bir değişim gezegenidir. 20 Ocakta gece yarısı Mars Uranüs’le kavuşum yapacak. Huzursuz olmanız çok mümkün. Aceleci ve sabırsız davranışlar başkalarını kırıp ve başınızı da belaya sokabilir.

Yaşamda değişim kaçınılmazdır fakat Boğalar sabit enerjileriyle buna direnirler. Akışa geçenler fırsatları görebilir. İyi yönetirseniz başarı elde edersiniz. Kazalara ise maksimum da dikkat edin.

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de Merkür Kova burcuna geçiş yaptı. İş hayatında disiplinli olsak bile bu stelyum gücüyle durum biraz belirsiz durumda. Satürn ve Jüpiter’de Kova burcuna giriş yapmışlardı şimdi hem ani çıkışlardan, sinirsel, fikirsel patlamalardan uzak, anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak gidelim hem de oluşan fırsatları kaçırmayalım.

Her şeyi başarma gücünüz var. Eskinin geride kalması için yine bir enerji etsindesiniz. Merkür Mitolojide Tanrıların habercisidir.

Ayın 12-13 günleri burcunuzdaki Mars’ın Kova burcundaki gezegenlere karesine muhatap olacaksınız bir süre. Gelişme arzunuz artacak.

Yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de...

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ