GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2021 18:41   Güncelleme : 14-01-2021 00:11

Beykoz'da helikopter düştü iddiası! Valilikten açıklama geldi

İstanbul'un Beykoz ilçesinde helikopter düştüğü iddia edildi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen ekiplerin arama çalışmaları devam ederken İstanbul Valiliği açıklama yaptı

Beykoz'da helikopter düştü iddiası! Valilikten açıklama geldi

Beykoz'da Elmalı Barajı bölgesine helikopter düştüğü ihbarı üzerine ekipler harekete geçti. Bölgeye çok sayıda polis, itfaiye ve acil servis ekibi sevk edildi.

 İstanbul Valiliği'nden açıklama

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Beykoz ilçemizde bir helikopter düştüğ yönündeki ihbar nedeniyle yapılan araştırmalarda söz konusu ihbarın asılsız olduğu anlaşılmıştır" denildi. 

İstanbul Beykoz'da ormanlık alanda helikopter düştüğü ihbarı üzerine bölgede arama çalışması yürütülmüştü.

Alınan bilgilere göre, Beykoz Kanuni Kent Ormanı'nda bir helikopterin düştüğü yönünde ihbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip gönderildi.

İhbarın yapıldığı alana sevk edilen ekibin, kent ormanı içerisindeki Elmalı Barajı çevresi ve ormanlık alanda havadan ve karadan arama çalışması yapıldı.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğü haber merkezine yapılan "Beykoz ilçemizde bir helikopter düştüğü" yönündeki ihbar nedeniyle yapılan araştırmalarda söz konusu ihbarın asılsız olduğu anlaşılmıştır" denildi. 

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin