YAŞAM
Giriş Tarihi : 14-01-2021 09:30   Güncelleme : 14-01-2021 09:30

Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar dikkat! Astrolog Nesrin Gündüz Sakinca.com okurları için yazdı

2021 yılının yeni yıl haritası çıktı... Uzman Astrolog Nesrin Gündüz İkizler burcu olanlar için çok kritik ve önemli bilgiler verdi. İşte detaylarıyla İkizler burcu! Dikkat İkizler burcu olanlar Bu haber sizi ilgilendiriyor...

Yükseleni ve Güneşi İkizler Burcu olanlar dikkat! Astrolog Nesrin Gündüz Sakinca.com okurları için yazdı

Sevgili İkizler yükselenliler 07 Ocak 2021 Perşembe saat 01.28’de gökyüzünün savaşçısı ve yaşam enerjisi veren gezegeni Mars Boğa burcuna geçiyor olacak. Burası sizin 12. eviniz ve 2018’ sen beri Uranüs’ü ağırlıyor.

Manevi yaratıcılık etkisi görülsede bu olgunlukla ortaya çıkacaktır. Tecrübeler biriktiriyorsun sevgili İkizler. Burası önemli bir alan Neptün destekli İkizler'i muazzam keşifler ve içgörülerle dolu bir zaman bekliyor. Olaylara tamamen farklı bir şekilde bakmanız çok muhtemel. Değişmeye karar vermeniz de çok mümkün. Şimdi zihni açık olanlar farkındalık geliştiriyor. Birçok İkizler gerçek yönlerini anlamaya yaklaşacak, özgürlük ve rahatlık duygusu kazanacak.

28 Ocak 2021 22.15 Aslan burcunda Dolunay’ından da destek alacak Mars ve Uranüs.

Aslan Dolunayı sizin 3. evinizde Kova stelyumunun karşısında oluşacak. 3. ev sizin doğal eviniz zihinsel yetenekleriniz daha da artacak. Cesaret bulmanız kolaylaşacak, kahramanlığa soyunmayın hemen egonun çok baskın olacağı zamanlar. İnsanı hata yapmaya itebilecek etkiler. Kardeşler, kuzenler, komşularla ilgili olaylar. Anlaşma ve sözleşme yapabilirsiniz.

Ayın 18 kadar Güneş Oğlak’ta olacak burası sizin kriz eviniz olan 8. ev geri ödemeler, borç kapatmalar söz konusu olacaktır. İş konuları, para kazanma konuları gündeme gelecektir. Çok çalışmayı göze al ve gelire o kadar takılma, üret sadece.

08 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00’de yönetici gezegeniniz Merkür Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatında disiplinli olup bu stelyumun gücüyle yaptığı üçgen açıyla bize destekte olacak. Satürn ve Jüpiter’de Kova burcuna giriş yapmışlardı şimdi anlayışlı ve insan sevgisini ön plana çıkararak yaşayalım.

Her şeyi başarma gücünüz de var. Eskinin geride kalması için yine bir enerji etsindesiniz. Merkür Mitolojide Tanrıların habercisidir.

Ayın 12-13 günleri 12. evdeki Mars’ın Kova burcundaki gezegenlere karesine muhatap olacaksınız bir süre.

Aynı gün Venüs’te 18.41’de Oğlak burcuna geçiyor. 8. ev krizli bir ev kaynakları yukarda dediğim gibi iyi kullanmalısınız bu süreçte yardım geliyor. Para yönünden haritalarınıza göre çok da şanslı olabilirsiniz. Venüs sevgi dilimiz burda duyguları kaybetmiş gibi değişkenliğinize vurgu yapabilir.

13 Ocak 2021 07.59’da Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Meydan olurken bile hesapçı ve kontrolcü bir zihin aktif olacaktır. Miras, sigorta, kaza, yoksulluk, mutsuzluk, üzüntü, hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. İşte bu yüzden iş ve para konularında yavaşlamak ve sorunları geldikçe çözmek daha iyidir. Buradı başkalarının parasıyla çalışanlarıda temsil ediyor İkizler burcu şanslı olabilir.

14 Ocak 2021 17.12 Güneş Plüton Oğlak burcunda kavuşum yapacaklar. Şeytani günlerden biri. Kendimizde bir...

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...