MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-01-2021 23:21   Güncelleme : 14-01-2021 23:21

Alp Navruz'dan flaş evlilik itirafı!

Oyuncu Alp Navruz, önceki gün City’s Nişantaşı'nda görüntülendi. Cilt bakımı yaptırdığını söyleyen Navruz, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ebru Şam ile aşk yaşayan Navruz, evlilik sorusuna bakın ne yanıt verdi. İşte Navruz'un açıklamaları...

Alp Navruz'dan flaş evlilik itirafı!

Snob Magazin'in haberine göre; Zümrüdüanka dizisinin bitmesi ile ilgili konuşan oyuncu, “Final yapalı bir hafta oldu. Şu an proje okuyorum ama daha çok kabul etmeme taraftarıyım. Dinlenmeye çalışıyorum. Onun dışında kendimi eğitime verdim”

Covid-19 nedeniyle yurt dışına çıkmayı düşünmediğini anlatan Alp Navruz, senaryo eğitimi almaya başladığını ve dil eğitimlerine de başladığını sözlerini ekledi. Robert De Niro’nun ev sahipliğinde Ibiza’da gerçekleşecek etkinliğe davet edilmesi hakkında konuşan Navruz, "Bu teklif beni gururlandırdı.  Maalesef pandemi nedeniyle katılamadım." dedi.  "İlişkimiz seviyeli bir şekilde ileriyor" diyen ünlü oyuncuya, "Ufukta evlilik var mı?" sorusu yöneltildi. Navruz, "Kısmet. Olursa neden olmasın? Doğru zaman önemli" diyerek evlilik sinyali verdi.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin