MAGAZİN
Giriş Tarihi : 17-01-2021 01:00   Güncelleme : 17-01-2021 01:00

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 16 Ocak dokunulmazlığı kaybeden ve potaya giren isim belli oldu! Steven ve Çağrı arasında tartışma

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasının yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Yayınlanan fragmanda Steven ve Çağrı arasında tansiyon yükseldi. Acun Ilıcalı'nın Gönüllüler takımına yaptığı uyarı ise dikkat çekti.

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 16 Ocak dokunulmazlığı kaybeden ve potaya giren isim belli oldu! Steven ve Çağrı arasında tartışma

Survivor 2021'de ilk eleme adayı ünlüler takımı konseyinde yapılan oylama sonrası İlayda oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'in cumartesi akşamı ekranlara gelen son bölümünde, pirinç ve sıvı yağ erzak malzemelerinin olduğu market ödül oyununu kazanan ünlüler oldu. Nefes kesen mücadeleye sahne olan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ise 10-6 skorla gönüllüler takımı kazandı. Oyunu kaybeden ünlüler takımında yapılan oylama sonrası İlayda Şeker haftanın ilk eleme adayı seçildi

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Survivor'un ekranlara gelen son bölümünde kritik dokunulmazlık oyunu sonrasında ünlüler takımı konsey oylamasına gitti. Yapılan oylamayla potaya İlayda girdi. Böylede ikinci haftanın ilk eleme adayı Survivor İlayda oldu.

Pazar günü ve Salı akşamı da iki adayın seçilmesi sonrası adaya bir isim veda edecek. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

İkinci haftanın 1. dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Kuvvete dayalı olan zorlu parkurda yarışmacılar rakibini iterek platformun sonunda yer alan kovaları devirmeye çalıştı.

Zorlu oyunda Gönüllüler takımında Yunus Emre geceye damga vururken, Ünlüler takımında Poyraz'ın performansı göz doldurdu. Günün sonunda 10-6 skorla dokunulmazlığı gönüllüler aldı. Acun Ilıcalı performansından dolayı dokunulmazlık sembolünü Yunus Emre Karabacak'a verdi.

SURVİVOR'DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Erzak malzemelerinin verildiği market ödül oyunu zorlu anlara sahne oldu. Ünlüler ve gönüllülerin karşı karşıya geldiği oyunda parkurda ikişer yarışmacı yarıştı. Oyun esnasında yarışmacılardan biri taşıyıcı olurken, diğeri arkadaşına yardım etti.

Taşıdıkları küpleri devirmek için atıcılığın sağlanmaya çalışıldığı oyunda, sakatlığı süren Reşat ve ünlüler takımından Atakan yer almadı. Nefes kesen parkurda galip gelen takım ünlüler oldu ve böylece market ödülünü ünlüler takımı kazandı.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin