MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-01-2021 17:42   Güncelleme : 24-01-2021 17:42

Halil Sezai yeniden ortaya çıktı

41 yaşındaki Halil Sezai Paracıkoğlu yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Melike Beşli ile romantik anlarını paylaştı.

Halil Sezai yeniden ortaya çıktı

Aylar önce Tuzla'da komşusunu darbettiği gerekçesiyle tutuklu yargılanan ve 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılarak tahliye olan Halil Sezai zor günleri geride bıraktı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda dört yıldır birlikte olduğu sevgilisi Melike Beşli'yle fotoğrafını ilk kez Instagram'dan paylaştı.

Halil Sezai, bir ay evli kaldığı Zehra Kaya'dan boşanmasının sebebi olduğu iddia edilen Beşli'ye teknede sarılırken, karesine duygusal mesaj yazmıştı.

 Sezai fotoğrafa "Kalbim, atıyorsa, varsa bir anlamı nefes almamın sen varsın diye... Yoksa geri kalan her şey boş" notunu düşmüştü.

Halil Sezai, Melike Beşli'yle olan birlikteliğini ilan eden şarkıcı, şimdi de sevgilisiyle geçirdiği romantizm dolu anlarını yayınladı. 

Şömine önündeki görüntülerini paylaşan Sezai, "Sen hep gül" dedi.

Çiftin bu yıl nikah masasına oturması bekleniyor.

İhanet mi?: Halil Sezai Eylül 2015'te sürpriz bir şekilde evlendiği Zehra Kaya'dan 15 gün sonra boşanmıştı. Ayrılığın nedeni olarak ise ihanet iddiaları ortaya atılmıştı.

Halil Sezai, nikahtan iki hafta sonra çıkan “Boşanıyorlar” haberleri üzerine, "Bir şekilde evlendim. Karımı çok seviyorum. Evet gizli gizli evlenip gizli gizli boşanmaya çalıştık. Ama başaramadık. Zaten o sorunlar ortadan kalktı, şu an gayet iyiyiz. Onunla evlendiğim için çok mutluyum, onu seviyorum. Boşanmayacağım." demişti.

Zehra Kaya da, "16 aylık birlikteliğimiz vardı ve evlilik hep konuştuğumuz bir şeydi. Arkadaşlığımız sürecinde bazı problemler yaşadık, dönem dönem ayrıldığımız da oldu. Evlenince ilişkimizin düzeleceğini düşünmüştük ama istediğimiz gibi gitmedi. Fiilen evlilik birliğini tesis edemedik, her ikimiz de boşanmak istiyoruz. Evliliğin bu şekilde süreceğine inanmıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Sezai ve Kaya boşanmadan günler önce de Bodrum'a böyle görüntülenmişti.

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya