SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2021 20:03   Güncelleme : 18-02-2021 20:03

Melih Gökçek'in paylaşıp hemen sildiği fotoğraf tartışma yarattı!

AKP Ankara 7. Olağan İl Kongresi sonrası, Erdoğan'ın görevden aldığı eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, AKP'li ve MHP'li isimlerin olduğu bir fotoğrafı paylaştı ancak çok kısa bir süre sonra sildi.

Melih Gökçek'in paylaşıp hemen sildiği fotoğraf tartışma yarattı!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in paylaşıp kısa sürede sildiği gönderide, AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve eski Ankara milletvekili AKP'li Hüseyin Ceylan vardı.

AKP'li Melih Gökçek'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı hemen kaldırmasından sonra "zorla sildirdiler" iddiası ortaya atıldı.

Ankara Yazıyor adlı bir sosyal medya kullanıcısı, "Bu fotoğraf Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı İ. Melih'e Akp Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan'mı sahip çıkıyor sorularını akla getirdi" diyerek silinen fotoğrafın ekran görüntüsünü paylaştı.

Yine aynı kullanıcı, "İşte Melih Gökçek'e ZORLA sildirilen O fotoğraf." paylaşımıyla Gökçek'in o fotoğrafının zorla sildirildiği iddia edildi.

Ferit SEÇKİN / İçerik Editörü
ferit@sakinca.com
@ferit_seckin