CHP
Giriş Tarihi : 20-02-2021 14:33   Güncelleme : 20-02-2021 14:33

CHP'de gözler 13:00'e çevrilmişti! Merakla beklenen Berat Albayrak paylaşımı sonunda geldi

CHP'nin resmi sosyal medya hesabından, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden ve daha sonra bir açıklama yapmadan sırra kadem basan Berat Albayrak'la ilgili bir paylaşım yapıldı.

CHP'de gözler 13:00'e çevrilmişti! Merakla beklenen Berat Albayrak paylaşımı sonunda geldi

Siyasi gündemde tüm gözler Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak'la ilgili bir video paylaşıp "Yarın saat 13.00'te damadı buluyoruz" notu düşen CHP'nin açıklamasına çevrildi. 13.00'de yapılan paylaşımda ise "Para nerede? Kayıp... Peki 'damat' nerede? Sen de oyna, firari damadı bul" notu yer aldı.

CHP'nin resmi sosyal medya hesabından, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden ve daha sonra bir açıklama yapmadan sırra kadem basan Berat Albayrak'la ilgili bir paylaşım yapıldı.

"YARIN SAAT 13.00'TE DAMADI BULUYORUZ"

Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan videoya "Merkez Bankası'nın 128 milyar doları kayıp ama sorumlusu 'damat' firarda... Yarın saat 13.00'te damadı buluyoruz" notu düşüldü.

BEKLENEN PAYLAŞIM YAPILDI

Dün gece saatlerinde paylaşılan bu video sonrası gözler bugün saat 13.00'te CHP'nin yapacağı açıklamaya çevrildi.

Saatler tam 13.00'ü gösterdiğinde ise partinin sosyal medya hesabından "Para nerede? Kayıp... Peki 'damat' nerede? Sen de oyna, firari damadı bul. Arkası yarın..." paylaşımı yapıldı.

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com
@sakinca_dunya