SPOR
Giriş Tarihi : 04-03-2021 10:44   Güncelleme : 04-03-2021 10:44

Sosyal Medya'da Halil Umut Meler ve Cüneyt Çakır'a linç!

Ligin altındaki Ankaragücü'nün lider ve şampiyonluk adayı Galatasaray'ı yenmesinin faturası, Fenerbahçe - Trabzonspor maçında da VAR'da olan Cüneyt Çakır'a çıkarıldı.

Sosyal Medya'da Halil Umut Meler ve Cüneyt Çakır'a linç!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hakem yönetimlerine tepki göstererek, “2 gün önce VAR’daydı Cüneyt Çakır. Niye buraya apar topar geldi. Skandal bir karara imza atmış orada. Türkiye’de hakem mi kalmadı” diye konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı, hakem Halil Umut Meler için de “Bu hakem bir daha düdük çalmamalı” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ankaragücü’ne 2-1 yenildikleri maç sonrası zehir zemberek açıklamalar yaptı.

VAR’daki Cüneyt Çakır’a tepki gösteren Terim, “Geçen sene Beşiktaş maçında Vida’nın elinden seken topu Cüneyt Çakır öyle bir anlattı ki, az daha özür dileyecektik. Bu nereden geliyor? Kendisi de VAR’da duruyor. Cüneyt Çakır’ın VAR hakemi olması da yanlış. 2 gün önce Cüneyt Çakır VAR’daydı, apar topar buraya geldi. Skandal bir karara imza atmış orada. Anlamıyorum, burada bir skandal var. Çağırma, müdahale etme yok. Mostafa Mohamed’in kırmızı kartı çok yazık. Resmen rakip kafasıyla dirseğine gidiyor, attırmak için” diye konuştu.

Öte yandan maçın VAR hakemi Cüneyt Çakır ve orta hakem Halil Umut Meler sosyal medyada linç edilmeye devam ediyor. Maçın bitimiyle birlikte binlerce mesaj yazan Galatasaray taraftarına cevap diğer takım taraftarlarından geldi.

İşte o mesajlardan bazıları...

 

 

Ferit SEÇKİN / Spor Editörü
ferit@sakinca.com