SPOR
Giriş Tarihi : 31-03-2021 13:55   Güncelleme : 31-03-2021 13:55

Fatih Karagümrük'te Emre Çolak kadro dışı bırakıldı

Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ın geçici olarak kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Fatih Karagümrük'te Emre Çolak kadro dışı bırakıldı

Fatih Karagümrük, Emre Çolak'ın taraftarın tepkisini çeken paylaşımını affetmedi. Tecrübeli oyuncunun geçici olarak kadro dışı bırakıldığı açıklandı.

Karagümrük'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Futbolcumuz Emre Çolak'ın bir röportaj sırasında yaptığı açıklamalar kulübümüzce dikkatle incelenmiş ve her ne kadar anılan futbolcumuzun açıklamalarının kötü niyet içermediği ve kamuoyunda yankı uyandırdığı şekilde futbolcumuzun olası bir görevlendirme halinde gönül verdiğini belirttiği kulüp lehine herhangi bir girişimde bulunmayacağı kanısına varılmış olmakla birlikte, bahsi geçen açıklamaların köklü bir tarihe sahip kulübümüzün değerleri ve ilkeleri ile bağdaşmadığı da izahtan varestedir. 

Bu sebeple, anılan futbolcumuzun konu hakkında savunması talep edilmiş ve kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir."

Çolak, resmi Twitter hesabından Galatasaray'la ilgili paylaşım yaparak "İçimiz dışımız bir, mayıslar bizimdir.." notuna 4 yıldız eklemişti. 

İki takımın 10 gün sonra karşılaşacağını belirten sosyal medya kullanıcıların tepkisi üzerine Emre Çolak, attığı mesajı sildikten sonra özür açıklaması yapmıştı.

Melih Aytaç ORTARA / İçerik Editörü
melih@sakinca.com