MAGAZİN
Giriş Tarihi : 01-04-2021 23:22   Güncelleme : 01-04-2021 23:22

Mucize Doktor Demir diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı?

Mucize Doktor’un başarılı oyuncusu Demir diziden mi ayrıldı merak edildi. İzleyiciler tarafından merak konusu olan ‘Fırat Altunmeşe’ diziden mi ayrıldı?

Mucize Doktor Demir diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı?

Mucize Doktor’un başarılı oyuncusu Demir diziden mi ayrıldı merak edildi. İzleyiciler tarafından merak konusu olan ‘Fırat Altunmeşe’ diziden mi çıkacak araştırılıyor. Pekala, Mucize Hekim Demir neden yok, diziden mi ayrıldı, diziden mi çıkıyor?

MUCİZE HEKİM DEMİR “FIRAT ALTUNMEŞE” DİZİDEN Mİ AYRILDI?

Genç oyuncu Fırat Altunmeşe, ekranların sevilen dizisi Mucize Tabip’ten ayrılma kararı aldı. Altunmeşe’nin koronadan ötürü panik atak yaşadığı ve bu sebeple diziye veda ettiği öğrenildi.

MF İmal imzası taşıyan sevilen dizide, Demir karakterine hayat veren İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe, ayrılık kararı aldı. Koronavirüs olaylarının artması nedeniyle panik atak yaşamaya başlayan Altunmeşe’nin bu sebepten dolayı diziye veda edeceği öğrenildi. 

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Fırat Altunmeşe, birinci oyunculuk tecrübesini 2013 yılında direktörlüğünü Feride Kaytan’ın üstlendiği ”Vicdan” dizisi ile yaşadı. Kaçak Gelinler, Maral ve Kehribar projeleri ile tanınan ünlü oyuncu, oyunculuk mesleğinin dışında müzik mesleğini de başarılı bir halde sürdürmektedir.

Erdem TALAYHAN / İçerik Editörü
erdem@sakinca.com