MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-04-2021 10:47   Güncelleme : 19-04-2021 10:47

Dilara Aksüyek aşka geldi! Onur Bay'ı kulağından ısırdı

Dilara Aksüyek aşka geldi! Onur Bay'ı kulağından ısırdı

Kısa ayrılık sürecinin ardından ilişkilerine ikinci şans veren Dilara Aksüyek ile Onur Bay aşka geldi. Yaş farkı nedeniyle çok konuşulan oyuncu çift, önceki gün Cihangir’de objektiflere takıldı.

Dilara Aksüyek (33) ile kendisinden sekiz yaş küçük sevgilisi Onur Bay, sokağa çıkma kısıtlamasında köpeklerini gezdirirken arkadaşlarıyla karşılaştı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle maske kuralına uyan ikili, Cihangir'de arkadaşlarıyla koyu bir sohbete daldı. Dilara Aksüyek, bir ara sevgilisine sarıldı.

Bununla da yetinmeyen ünlü oyuncunun, Onur Bay'ın kulağından ısırıp sevgi gösterisinde bulunması dikkat çekti.

Bu hallerinin objektiflere yansıdığını fark eden oyuncu çiftin utandığı görüldü. Dilara Akseyük, sevgilisinin yanından hızlıca uzaklaşıp bir markete girdi.

Market çıkışında tekrar sevgilisi Onur Bay'ın yanına giden oyuncu, daha sonra hızlı adımlara evinin yolunu tuttu.

ŞEVKET ÇORUH'UN SAĞLIK DURUMU
Kanal D'de ekranlara gelen 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Tekin' karakterine hayat veren Onur Bay'a, koronavirüse yakalanan rol arkadaşı Şevket Çoruh’un sağlık durumu soruldu.

Genç oyuncu, "Evet, maalesef olabiliyor. Şu sıralar vakalar çok arttığı için arada böyle şeyler yaşanıyor. Şevket Abi'nin durumunu yeni öğrendim. Pek bilgim yok, iyi herhalde. En son konuştuğumda, iki gün önce gayet iyiydi. Şu an için bilemiyorum" cevabını verdi.