MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-04-2021 14:49   Güncelleme : 24-04-2021 14:49

3 ay önce ikinci kez anne olan Meryem Uzerli'nin fit görüntüsü şaşkına çevirdi

3 ay önce ikinci kez anne olan Meryem Uzerli'nin fit görüntüsü şaşkına çevirdi

Yaklaşık üç ay önce ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Moskova Uluslararası Film Festivali'ne katıldı. Ünlü oyuncu fit görüntüsüyle dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, üç ay önce ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Meryem Uzerli, mayolu pozları ile çok konuşulmuştu. Lara adından bir kızı olan Meryem Uzerli ikinci kızına Lily Koi adını vermişti.

MOSKOVA ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ'NDE

Hamilelik kilolarını hızla verdiği gözlenen Meryem Uzerli, önceki gün Moskova'daydı. Moskova Uluslararası Film Festivali'ne katılan Uzerli fit görüntüsüyle de kırmızı halıda bütün dikkatleri üzerinde topladı.

Uzerli'nin, önemli rollerini Feyyaz Duman, Hakan Karsak ile paylaştığı Kovan adlı film de Moskova'da seyirciyle buluşacak. Alman bir anne ile Türk bir babanın kızı olan Meryem Uzerli, gençlik yıllarından bu yana oyunculuk yapıyor. Ancak 37 yaşındaki Uzerli'nin tanınırlığının artması ise Hürrem Sultan'ı canlandırdığı 'Muhteşem Yüzyıl' adlı diziyle oldu.

En popüler olduğu dönemde "tükenmişlik sendromu "yüzünden diziyi bırakan Uzerli, Almanya'ya geri döndü. Güzel oyuncunun Can Ateş ile ilişkisinden Lara Jemine adında bir kızı bulunuyor.

Meryem Uzerli, Amerikalı sevgilisinden de Lily Koi adını verdiği bir kız bebek dünyaya getirdi. Sağlıklı beslenerek doğum kilolarını da veren oyuncu, evinde sporunu da ihmal etmiyor.